TIKLA ARA

Mobbed

Böylesine büyük bit gösterinin içinde olmanın çok heyecanlı olduğunu söyleyen Howie Mandel ve yüzlerce yabancı, programa katılan konuğun sevgilisine, arkadaşlarına ya da ailesine sürpriz yapmasına yardım ediyor.


Mobbed Show Digiturk Dizimax Entertainment kanalından izleyebilirsiniz.

Mobbed

Mobbed

Gösterim tarihi:Mobbed ,26 Nisan Cuma / 14:16 - 14:59,26.04.2013 14:16 - 14:59 26.04.2013 14:16 - 14:59 26.04.2013 18:15 - 18:58 26.04.2013 18:15 - 18:58 Digiturk Dizimax Entertainment kanalın dan izleyebilirsiniz.

2011-2013 ABD  Komedi türündeki Mobbed Show yönetmenliğini Howie Mandel, Darryl Trell ve Howard Kitrosser  yapmaktadır.

Mobbed, Konusu

Howie Mandel, Darryl Trell ve Howard Kitrosser tarafından yaratılan formatta sunuculuk görevi Mandel'in. Böylesine büyük bit gösterinin içinde olmanın çok heyecanlı olduğunu söyleyen Howie Mandel ve yüzlerce yabancı, programa katılan konuğun sevgilisine, arkadaşlarına ya da ailesine sürpriz yapmasına yardım ediyor. Gösteri zamanı geldiğinde, bir anda herkes dans etmeye başlıyor, sürprizi yapacak kişi de şovun bir parçası oluyor. Karşı tarafa da hayatı boyunca hiç unutmayacağı bu sürprizin tadını çıkarmak düşüyor.

Mobbed Yıldızları

Howard Michael "Howie" Mandel (29 Kasım 1955 doğumlu), Kanadalı komedyen, aktör, televizyon sunucusu ve ses aktör. O, NBC oyunu göstermek Deal or No Deal, hem de gösterinin gündüz ve Kanada-İngilizce meslektaşları ev sahibi olarak bilinir. Bir oyun programı sunucusu olarak kariyerine önce, Mandel iyi başka bir yerde NBC medikal drama St üzerinde kabadayı ER stajyer Dr Wayne Fiscus rolüyle biliniyordu. O da iyi çocuk karikatür Bobby Dünya yaratıcısı ve yıldız olduğu için bilinir. 6 Haziran 2009 tarihinde, GSN üzerinde 2009 Game Show Ödülleri ev sahipliği yaptı. Mandel gerçeği yetenek yarışmasının beşinci sezonunda, David Hasselhoff yerine, NBC'nin Amerika'nın Got Talent bir yargıç oldu. O lateks eldiven giyiyor sürece Mandel, o Deal or No Deal hevesli yarışmacılar da dahil olmak üzere, herkes ile el sallamak değildir noktaya mysophobia (mikropların bir irrasyonel korku) sahiptir.

Tabitha A. D'UMO (kızlık soyadı Cortopassi 11 Eylül 1973 doğumlu) ve Nappytabs olarak birlikte bilinen Napolyon Buddy D'UMO (17 Ekim 1968), genellikle lirik gelişmekte yatırılır Emmy ödüllü evli koreograf olan hip-hop. Sizin ilk beş sezon boyunca Amerika'nın En İyi Dans Crew denetlenmesi koreograf olduğu için dans ve miyim diye düşünüyorum Bu yüzden en iyi televizyon programında kendi koreografi için bilinir. Eski birlikte olmak için, kendi koreografi övgü ve eleştiri hem aldı. Onlar Nappytabs kentsel giyim kendi ve 1996 yılından bu yana dans sektöründe birlikte çalışıyoruz.

Jennifer Lynn López (24 Temmuz 1969, New York), ABD'li oyuncu, şarkıcı, moda tasarımcısı ve dansçı.
Jennifer Lopez Latin müziğin kadın öncüsü olup Latin müziğin patlama yapmasını sağlamıştır. 2000'li yılların en başarılı 3. kadın sanatçısıdır,[2] 2000'li yılların en çok radyoda dinlenen 8. kadın sanatçısıdır, 2000'li yılların en başarılı 8. dans/club sanatçısıdır, "Ain't It Funny (Murder Remix)" şarkısı 2000'li yılların en popüler 2. şarkısı, en iyi 2. pop şarkısı ve en iyi 3. R&B şarkısı seçilmiştir. Aynı hafta hem albümü (J.Lo), hem de filmi (The Wedding Planner) 1 numara olan tek kadın sanatçıdır. 2007 yılında Guinness rekorlar kitabına en güçlü kadın sanatçı olarak tarihe geçmiştir. 2010 yılında Dünya Müzik Ödülleri'nde sanata üstün katkılarından dolayı efsane ödülünü kazanmıştır. Tüm dünyada 55 milyondan fazla kayıt satmıştır.

Onika Tanya Maraj (d. 8 Aralık 1982), ya da sahne adı ile Nicki Minaj, Trinidadlı hip hop/R&B müzisyeni ve söz yazarıdır. Young Money Entertainment ile şöhrete kavuşan Minaj, daha sonra Cash Money Records'la anlaşma yaptı.Ağustos 2009'da, Minaj Universal Motown ve Young Money Entertainment ile anlaştı Minaj kariyerinin ilk yıllarında üç tane mixtape yayınladı: Playtime Is Over, Sucka Free ve Beam Me Up Scotty. Minaj Amerikalı rapçi Lil Wayne tarafından keşfedildi ve üç mixtape'den sonra Young Money Entertainment'le anlaştı.[1] Anlaşmayı yaptıktan sonra Minaj, ilk albümü Pink Friday'in yapımına başladı. Bu albüm ABD Billboard 200 listesinde ikinci sıraya kadar yükseldi. Minaj yedi şarkısı birden aynı zamanda Billboard Hot 100'de yer alan ilk müzisyen oldu. Minaj'ın ikinci teklisi "Your Love" Billboard Hot Rap Songs listesinde birinci sıraya yükseldi. , MTV's Annual Hottest MC List'e dahil edilen ilk kadın unvanına sahiptir. 'Pink Friday albümü, piyasaya çıktıktan bir ay sonra ABD'de platin plak aldı. Minaj çeşitli sanatçılarla yaptığı ortak çalışmalar ve konuk olduğu popüler rap şarkıları ile tanınır.


Mobbed izle

 

Mobbed izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: dizimax entertainment, mobbed konusu, digiturk dizi izle, mobbed yıldızları, mobbed programı,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.