TIKLA ARA

Microphone - Mikrofon

Khaled, hem kentin renkli sanat ve camiasını keşfedecek hem de halk hareketinin ayak seslerine şahit olacaktır.


Microphone - Mikrofon filmini Digiturk  Moviemax Festival HD  kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Microphone - Mikrofon

Microphone - Mikrofon izle

İlk Gösterim tarihi:Microphone - Mikrofon  14.11.2013 21:30 - 23:26 Digiturk  Moviemax Festival HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Microphone - Mikrofon

2010 - Mısır Tür : Dram , Komedi , Müzikal türündedir.Microphone - Mikrofon filmin yönetmenliğini Ahmad Abdalla yapmaktadır.Film oyuncularını Khaled Abol Naga , Menna Shalabi , Hany Adel , Yousra El Lozy , Atef Yousef oluşmaktadır. 

Müzikleriyle dikkat çeken filmde Khaled adlı gencin, uzun yıllar kaldığı Amerika’dan hip hop, rock, caz müzisyenleriyle dolu sanat ve müzik camiasını keşfettiği memleketi İskenderiye’ye dönüşü konu ediliyor. Khaled, hem kentin renkli sanat ve camiasını keşfedecek hem de halk hareketinin ayak seslerine şahit olacaktır.

Seann William Scott, aktör. Ününü American Pie Amerikan Pastası filminde kazanmıştır. Ünlü Steve Stifler kişiliğini çıkaran baş aktördür.

Isaac Liev Schreiber (d. 4 Ekim 1967, San Francisco, California, ABD, yaygın olarak Liev Schreiber olarak bilinen Amerikalı aktör, yapımcı, yönetmen ve senarist. Schreiber iki çocuk babasıdır ve 2005 yılından bu yana Naomi Watts ile bir ilişki içindedir. Liev Schreiber Dustin Hoffman ile iyi arkadaştır. Schreiber, bisiklet eskrim, basketbol oynamaktadır ve geçmişte futbol'da oynamıştır.

Hamilton, Ontorio'da Yahudi bir ailenin çocuğu olarak doğmuştur. İlk eğitim sonrası üniversitede sinema eğitimi almışdır.Daha sonra televizyonlarda bazı güldürü programlarında yer almışdır. Kariyerin en önemli basamaklarından birini 1999 yılı yapımı American Pie adlı film oluşturmaktadır. Sonrasında Steve Martin ve Queen Latifah ile Bringing Down the House filmi ve yine Steve Martin ile oynadığı Cheaper by the Dozen 2 filmi ile geniş kitlelerin beğenisini.

IMDB Puanı: 6,6/10 ( 447 oy verdi.)

Resimler

Microphone - Mikrofon izle

 

Microphone - Mikrofon izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, mikrofon konusu, digiturk 2014 filmleri, mikrofon izle, microphone izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.