TIKLA ARA

Medium 6. sezonuyla DizimaxMore'da

Medium'da 6. sezonun yeni bölümlerinde, sıradan bir aile gibi görünen Dubois?ların rüya ile gerçek arasında gezinen sıra dışı yaşamlarına konuk olmaya devam ediyoruz.


Yeni sezonda Dubois ailesini, özellikle de Allison?ı zor günlerin beklediğini biliyorduk. Zira Allison, geçtiğimiz sezon finalinde, beynindeki tümörden kurtulmak için ameliyat olmuş, sezon başında komadan çıktığında ise özel güçlerini artık kullanamadığını fark etmişti... Bundan sonra hayat, kahramanlarımız için daha da zor bir hal aldı elbet. Neyse ki Allison, zamanla özel yeteneklerini kaybetmediğini anladı da, seyirciler olarak biz de rahat bir nefes alabildik. Gerçi yeni bölümlerde kahramanımız, hâlen beyin ameliyatının etkilerini yaşadığını düşünüyor; çünkü tuhaf semboller görmeye başlıyor. Sembollerin neye işaret ettiğini ise ilerleyen sahnelerde öğreniyoruz. Bir arkadaşını kanserden kaybeden Allison?ın, asıl ölüm nedeninin hastalık olmadığını ortaya çıkarması ise uzun sürmüyor. Örnek eş Joe, Allison için endişelenmeye devam ederken, Marie ise şaşırtıcı yetenekleriyle annesini bile geçiyor.


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: medium, dizimaxmore, digitürk, lig tv,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.