TIKLA ARA

Marigold Oteli'nde Hayatımın Tatili - The Best Exotic Marigold Hotel

Yaşını almış bir grup İngiliz, emeklilik dönemindeki tatillerini ucuz ve bir o kadar da egzotik Hindistan'da geçirmeye karar verirler.


Marigold Oteli'nde Hayatımın Tatili - The Best Exotic Marigold Hotel filmini Digiturk Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Marigold Oteli'nde Hayatımın Tatili - The Best Exotic Marigold Hotel

Marigold Oteli´nde Hayatımın Tatili - The Best Exotic Marigold Hotel izle

İlk Gösterim tarihi:Marigold Oteli'nde Hayatımın Tatili - The Best Exotic Marigold Hotel 10.05.2013 18:35 - 20:32 Digiturk  Moviemax Premier HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Kesişen Yollar - Monster's Ball Konusu

2011 - ABD , Hindistan Dram , Komedi türündeki Marigold Oteli'nde Hayatımın Tatili - The Best Exotic Marigold Hotel filmin yönetmenliğini John Madden yapmaktadır.Oyuncuları Judi Dench , Bill Nighy , Tom Wilkinson , Lillete Dubey , Penelope Wilton oluşmaktadır.

Yaşını almış bir grup İngiliz, emeklilik dönemindeki tatillerini ucuz ve bir o kadar da egzotik Hindistan'da geçirmeye karar verirler. Marigold Oteli'nin reklamları ve sunduğu rahat yaşam düşlerine kapılan bu birbirinden bağımsız grup, oraya vardıklarında otelden geriye yalnızca eski şatafatlı halinin kaldığını görürler. Bekledikleri lüks tatilden eser olmasa da, bu mekânda yaşadıkları ve birbirleriyle kurdukları ilginç bağ sonucunda hayatın tadını ve aşkı yeniden keşfederler.

Dame Judith Olivia Dench (d. 9 Aralık 1934) Oscar, Altın Küre ve Tony Ödülü sahibi, üç kez BAFTA, altı kez Laurence Olivier Ödülü kazanmış İngiliz aktris.Profesyonel olarak oyunculuğa 1957 yılında Old Vic Tiyatrosunda başladı. İlerleyen yıllarda William Shakespeare'in oyunlarında, Hamlet de Ophelia, Romeo and Juliet de Juliet ve Macbeth de Lady Macbeth rollerinde yer aldı. Filmlerde de rol alan oyuncu En Umut Veren Yeni Oyuncu dalında BAFTA ödülü aldı. Dench, bu yıllarda çoğunlukla tiyatro oyunları ile kariyerine devam etti.1971 yılında oyuncu Michael Williams ile evlenen Dench, 2001 yılında eşinin ölümüne kadar evli kaldı. Dench ve Williams, oyuncu Finty Williams'ın anne ve babasıdır.

Bill Nighy
12 Aralık 1949 doğumlu.Altın Küre ve Bafta ödülü sahibi İngiliz oyuncu. Haziran 2004'de Akademi Ödüllerini 'ni dağıtan Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi'ne (Academy of Motion Picture Arts and Sciences) katılmak için davet almıştır.Annesi aktris Diana Quick olan 1984 doğumlu Mary Nighy isimli oyuncu bir kızı vardır.2 adet başka ödül kazandı ve 1 kez aday gösterildi.

Tom Wilkinson (d. 12 Aralık 1948) Akademi Ödülü adaylığı bulunan İngiliz oyuncu 2 kez Oscar'a Aday Gösterildi. 1 kez başka ödüller için aday gösterildi. 2007Aday GösterildiChicago Uluslararası Film FestivaliEn İyi Yardımcı Erkek Oyuncu (Avukat) 2008Aday GösterildiOscar ÖdülleriEn İyi Yardımcı Erkek Oyuncu (Avukat) 2001Aday GösterildiOscar ÖdülleriEn İyi Erkek Oyuncu (Yatak Odasında)

IMDB Puanı: 7.2/10 ( 38349  kişi oy verdi.)

Resimler

Kesişen Yollar - Monster's Ball izle

 

Kesişen Yollar - Monster's Ball izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, the best exotic marigold hotel izle, marigold otelinde hayatımın tatili konusu, marigold otelinde hayatımın tatili izle, digiturk filmleri,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.