TIKLA ARA

Mamut - Mammoth

Lukas Moodysson'un ilk İngilizce filmi olan Mamut, New York'ta varlıklı bir yaşam süren Ellen ve Leo çifti ile kızları Jackie ve Filipinli bakıcısı Gloria'nın hayatını izliyor.


Mamut - Mammoth filmini Digiturk Moviemax Festival kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Mamut - Mammoth

Mamut - Mammoth izle

İlk Gösterim tarihi:Mamut - Mammoth 13.05.2013 23:25 - 01:24 Digiturk  Moviemax Festival kanalında izleyebilirsiniz.

Mamut - Mammoth Konusu

2009, İsveç/Danimarka/Almanya Dram Romantik türündeki Mamut - Mammoth filmin yönetmenliğini Lukas Moodysson yapmaktadır.Oyuncuları Gael García Bernal, Marife Necesito, Michelle Williams, Sophie Nyweide oluşmaktadır.

Lukas Moodysson'un ilk İngilizce filmi olan Mamut, New York'ta varlıklı bir yaşam süren Ellen ve Leo çifti ile kızları Jackie ve Filipinli bakıcısı Gloria'nın hayatını izliyor. Tom, Tayland'a yaptığı bir iş gezisi sırasında hayatında bir değişiklik yapmak istediğinin farkına varır. Aldığı kararın tetiklediği olaylar zinciri ve sonuçları evdeki herkesi etkiler.Kariyerleri hayatlarının önüne çeken New York'lu bir yaşamı bir dizi olay neticesinde dramatik şekilde değişir.Leo ve Ellen işleriyle evli Manhattan'lı bir çifttir. Başarılı bir web sitesinin fikir babası olan Leo, kısa sürede büyük bir servet elde etmiştir. Acil servis cerrahı olan Ellen ise, yaşamını hayat kurtarmaya adayan idealist bir doktordur. 8 yaşındaki kızları Jackie ise zamanının çoğunu Filipinli dadısı Gloria ile geçirir. İş nedeniyle Tayland'a giden Leo, farkında olmayarak bir dizi olayı tetikleyecek ve herkesin yaşamı değişecektir.

Karl Frederik Lukas Moodysson (d. 17 Ocak 1969, Malmö) İsveçli senarist ve yönetmendir.
İskandinavya'nın genç yeteneği Lukas Moodysson , İskandinavya'nın en iyisi Ingmar Bergman'ın en sevdiği yeni yönetmen. Evli ve 3 çocuk babasıdır.Fucking Åmål (Sev Beni) : dünyada Show Me Love (Bana aşkı göster) adıyla vizyona girdi. Türkiye'de ticari gösterime çıkmayan film 2004 yılında Ankara Sinema Kültürü Derneği tarafında bir kez Ankara-Kızılay Sineması'nda gösterildi. Tillsammans (Birlikte) : Türkiye'de ticari gösterime çıkmayan film Türsak Vakfı Sinema Salonu'nda iki kez gösterildi. Lilja 4-ever (Daima Lilya) : 15 yaşındaki Rus oyuncu Oksana Akinshina 'nın canlandırdığı Lilja, Rus toplumunun komünizm sonrası ahlaki ve toplumsal çöküşünü her şeyin satılabileciğini, Iskandinav toplumunun da iki yüzlü , her şeyin alınabileceği yapısını gözler önüne seriyor. Ett hål i mitt hjärta (Yüreğimde Bir Delik) : Istanbul 4. Bağımsız Filmler Festvali !f Istanbul'da ve Ankara Film Festivali'nde gösterilen film Türkiye'de 21. yüzyılda yasaklanan ilk sinema filmi olma özelliğini taşıyor.

Thomas McCarthy
(d. 21 Haziran 1966, New Jersey, ABD) Amerikalı senarist, oyuncu ve yönetmen.Kazandığı Ödüller BAFTA Ödülleri - En İyi Orijinal Senaryo (The Station Agent),Brisbane Uluslararası Film Festivali - En İyi Film (The Visitor),Deauville Film Festivali - Özel Ödül (The Visitor),Independent Spirit Ödülleri - En İyi Yönetmen (The Visitor),Independent Spirit Ödülleri - En İyi Senaryo (The Station Agent),John Cassavetes Ödülleri - En İyi Film (The Station Agent),Sierra Ödülleri - En İyi Senaryo (The Station Agent),Marakeş Uluslararası Film Festivali - Jüri Özel Ödülü (The Station Agen

Gael García Bernal (d. 30 Kasım 1978) Meksikalı oyuncu ve yönetmen. Daha çok Paramparça Aşklar Köpekler, Che'yi canlandırdığı Motosiklet Günlüğü ve en iyi film dalında Oscar'a aday olan Babil filmleriyle tanınır.

Michelle Ingrid Williams
(d. 9 Eylül 1980) Akademi ödülü adaylığı bulunan Amerikalı oyuncu. Dawson's Creek dizisi ile tanındı. 2006'da Brokeback Mountain filmindeki rolüyle Oscar, BAFTA ve Golden Globe Ödüllerine aday gösterildi.Michelle Williams Kalispell, Montana'da doğmuştur.Babası Larry Williams bir eşya tüccarı, annesi Carla Williams ise ev kadınıdır. Beş kardeşi vardır. Santa Fe Christian Lisesi'nde eğitim görmüş ve 1997 yılında 16 yaşındayken babasının 1987 yılında kazandığı Robbins Trading Company'nin sponsorluğunda düzenlenen Robbins World Cup Trading Şampiyonasını kazanmıştır.

IMDB Puanı: 6.8/10 ( 6250 kişi oy verdi.)

Resimler

Mamut - Mammoth izle

 

Mamut - Mammoth izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax estival, mammoth filmi, digiturk filmleri, mamut filmi konudu, mamut filmini izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.