TIKLA ARA

Lilo ve Stitch

Dr. Jumba Jookiba adlı bir çılgın bilimadamı genetiğiyle oynadığı birçok denek yapar. Bu denekleri gezegenindeki kanunlara karşı gelmek için kullanınca tutuklandı.


Lilo ve Stitch filmini Digiturk Disney Junior kanalından izleyebilirsiniz.

Lilo ve Stitch

Lilo ve Stitch

Lilo ve Stitch, Çizgi filimini Hafta içi  her gün 16:45 - 17:10 saatlerinde Digiturk Disney Junior kanalından izleyebilirsiniz.

Lilo ve Stitch

Dr. Jumba Jookiba adlı bir çılgın bilimadamı genetiğiyle oynadığı birçok denek yapar. Bu denekleri gezegenindeki kanunlara karşı gelmek için kullanınca tutuklandı.Denek gezegenden bir uzay aracıyla kaçtı. Uzay aracı dünyaya ulaştı. Orada Lilo adlı küçük dünyalı bir kızla tanıştı. Lilo Hawaii'de yaşıyordu. Çevresine Stitch'i köpeği olarak tanıttı. Lilo'nun anne ve babası öldüğü için ablası Nani'nin yanında yaşıyordu. Daha sonra 624 denek Hawaii'nin dört bir yanına dağıldı. Denekler başta golf topu büyüklüğünde renkli toplardır. Suyla temas ettiklerinde denek canlanır ve işlevlerini yerine getirir.Disney Channel'da yayınlanan çizgi dizi. Lilo adlı küçük bir kız ve onun uzaylı dostu Stitch'in kuzenlerini arama maceralarını anlatan animasyon 2002 yılında yayınlanmaya başladı.

Ana karakterler

Lilo Pelekai:Hawaii'li küçük bir kızdır.Konsey başkanı tarafından denek yakalıyıcı seçilmişitir.Leroy ve Stiç filminde ödül olarak kendisi ilk ve tek dünya elçisi olmaya hak gösterilmiştir.
Stich:626 nolu denektir.En güçlü denektir.0-6 serisindendir.Angel adında bir deneğe aşıktır.Leroy ve Stiç filminde BKSG-9000(Büyük Kırmızı Savaş Gemisi) gemisinde kaptan olmuştur.Sonra bu isteği geri çevirmiştir.
Dr. Jumba Jookiba:İlk kötü olan Jumba,tutuklanma sonucunda iyi olmaya karar vermiştir.Toplam 628 denek yaratmıştır
.Dünyaya Stiç'i yakalamaya geri götürdüğünde onu yakalamda başarısız olmuştur.Dünyada Lilo'ya yardım ederek zamanını geçirmiştir.En sonda Laboratuvar Anahtarı'nı geri alınca sevinir.Dünyaya dönünce o anahtarı kullanmaz.
Ajan Wendy Pleakley:Moda hastası bir uzaylıdır.GBDÜ(Galaksi Birleşik Devlet Üniversitesi)'de çalışmak ıstemiştir.Çalıştı ama öğretim vermediği için istifa etmiştir.Gerçekte erkektir ama kız gibi görünür.

 

  Lilo ve Stitch izle

 

Lilo ve Stitch izle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: disney junior izle, lilo ve stitch karakterler, digiturk 2014 çizgi filmleri, lilo ve stitch konusu, lilo ve stitch izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.