TIKLA ARA

Kusursuz Yabancı (Perfect Stranger)

Araştırmacı gazeteci Rowena Price (Halle Berry) arkadaşının öldürülmesinin güçlü reklam müdürü Harrison Hill’le (Bruce Willis) bağlantılı olabileceğini öğrenince, iş arkadaşı Miles Haley’nin (Giovanni Ribisi) yardımıyla, kimliğini değiştirir.


Kusursuz Yabancı (Perfect Stranger)  filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Kusursuz Yabancı (Perfect Stranger)

	

Kusursuz Yabancı (Perfect Stranger)

Gösterim tarihi: Kusursuz Yabancı (Perfect Stranger) , 30 Ocak 2013 19:11 - 20:52  Digiturk Moviemax Stars HD kanalından izleyebilirsiniz.

Kusursuz Yabancı (Perfect Stranger), Konusu

2007, ABD yapımı olan  Dram , Gerilim , Gizem , Polisiye , Suç , Psikolojik, türündeki Kusursuz Yabancı (Perfect Stranger)  filmin yönetmenliğini James Foley yapıyor. Filmin oyuncuları Bruce Willis, Halle Berry, Giovanni Ribisi, Heidi KlumNicki Aycox'den oluşuyor.

Konusu: Filmin yönetmenliğini James Foley'in yapmış olduğu izleyicinin dikkatini ceken başarılı bir filmdir.Araştırmacı gazeteci Rowena Price (Halle Berry) arkadaşının öldürülmesinin güçlü reklam müdürü Harrison Hill’le (Bruce Willis) bağlantılı olabileceğini öğrenince, iş arkadaşı Miles Haley’nin (Giovanni Ribisi) yardımıyla, kimliğini değiştirir. Bir yandan Hill’in şirketinde geçici sekreter Katherine olarak çalışırken, bir yandan da Hill’in internet üzerinden flört ettiği Veronica olur. Rowena, böylece avının etrafını dört bir yandan sarar, ama bulduğu tek şey kimlik değiştirenin sadece kendi olmadığıdır.

Walter Bruce Willis (19 Mart 1955, Idar Oberstein, Batı Almanya doğumludur ) Emmy ve Altın Küre ödüllü Amerikalı sinema oyuncusu ve müzisyenlikde yapmıştır. Filmleri dünyada 3.05 milyar dolar gişe yapmıştır.Büyük izleyici kitlesine ulasmışdır. Amerikalı bir baba ve Alman bir annenin çocuğu olarak Almanya'nın Idar-Oberstein kentinde dünyaya gelen Willis, çocukluk yıllarını New Jersey'de geçirmiş, daha sonra New York'a yerleşmiştir. Babası Almanya'da görev yaparken Bruce Almanya'da doğmuştur.

 Kusursuz Yabancı (Perfect Stranger) izle

 

Kusursuz Yabancı (Perfect Stranger)  izle

 

Fragman İzle
 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk, stars hd kanalı, kusursuz yabancı, james foley filmleri, aksiyon filmleri,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.