TIKLA ARA

Kusursuz Fırtına - The Perfect Storm

Kaptan Billy Tyne önderliğindeki 6 kişilik ekip, uzun ve yorucu bir kılıçbalığı avından dönerler.


Kusursuz Fırtına - The Perfect Storm filmini Digiturk  Moviemax Stars HD  kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Kusursuz Fırtına - The Perfect Storm

Kusursuz Fırtına - The Perfect Storm izle

İlk Gösterim tarihi:Kusursuz Fırtına - The Perfect Storm  15.11.2013 21:15 - 23:16 Digiturk  Moviemax Stars HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Kusursuz Fırtına - The Perfect Storm

2000 - ABD , Almanya Tür : Aksiyon , Dram , Macera türündedir.Kusursuz Fırtına - The Perfect Storm filmin yönetmenliğini Wolfgang Petersen yapmaktadır.Film oyuncularını George Clooney , Mark Wahlberg , William Fichtner , Diane Lane , Bob Gunton oluşmaktadır. 

Kaptan Billy Tyne önderliğindeki 6 kişilik ekip, uzun ve yorucu bir kılıçbalığı avından dönerler. Fakat Kaptan Tyne, çok verimsiz geçen avdan hiç de memnun değildir ve tekrar bir yolculuğa çıkarak şanslarını doğuda denemek istemektedir. Yorgun olan ekip önceleri bu fikre karşı çıksa da para kazanma isteği ağır basınca kabul ederler. Böylece 6 kişilik mürettabatı ile Andrea Gail adlı tekne doğuya doğru yol almaya başlar. Önceleri sorunsuz geçen yolculuk havanın birdenbire bozması ile değişmeye başlar. Telsiz bağlantısı kesilen tekne, yaklaşan fırtınanın büyüklüğünden habersiz şekilde geri dönmeye çalışmaktadır. Bu arada Kaptan Tyne ve ekibi, 30-35 metre yüksekliğe ulaşan dalgaları beraberinde getiren tarihin en büyük fırtınalarından birinin ortasında kalırlar.

George Clooney Birkaç yıl Northern Kentucky Üniversitesi'nde öğrenim gördükten sonra kuzeni Miguel Ferrer aracılığıyla aktörlüğe ilk adımını attı. Oscar ödülü sahibi olan Clooney aynı zamanda Milton Katselas'dan aktörlük eğitimi aldı. 1982 yılında Los Angeles'a taşındıktan sonra filmlerde ufak tefek roller almaya başladı. Asıl çıkışını ER adlı televizyon dizisiyle gerçekleştiren aktör, Ocean's Eleven adlı sinema filminde başrol aldıktan sonra yıldızı iyice parladı.

Gunton Rose Marie ve Robert Patrick Gunton'un oğlu olarak dünyaya geldi. St. Peter’s Üniversitesine ardından University of California'ya devam etti ve orduda da görev aldı Live at the Foxes Den (2013),Trouble With The Curve (2012).

William Fichtner
1956 doğumlu aktör. Şu anda 3. sezonu oynanan Prison Break adlı dizide 2. ve 3. sezonlarda yer almaktadır.

IMDB Puanı: 6,6/10 ( 447 oy verdi.)

Resimler

Kusursuz Fırtına - The Perfect Storm izle

 

Kusursuz Fırtına - The Perfect Storm izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, the perfect storm izle, digiturk 2014 filmleri, the perfect storm konusu, kusursuz fırtına izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.