TIKLA ARA

Kırmızı Değirmen - Moulin Rouge!

1899 yılında, genç ve yetenekli bir şair olan Christian babasına karşı gelip evinden ayrılır ve Paris'te Montmartre'ye taşınır.


Kırmızı Değirmen - Moulin Rouge! filmini Digiturk Moviemax Stars HD  kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Kırmızı Değirmen - Moulin Rouge!

Kırmızı Değirmen - Moulin Rouge! izle

İlk Gösterim tarihi:Kırmızı Değirmen - Moulin Rouge! Digiturk 18.06.2013 21:15 - 23:141 Digiturk Moviemax Stars HD

2001 - ABD , Avustralya Tür , Müzikal , Romantik türündeki Kırmızı Değirmen - Moulin Rouge! filmin yönetmenliğini Baz Luhrmann yapmaktadır.Film Oyuncuları Nicole Kidman , Ewan McGregor , David Wenham , John Leguizamo , Jim Broadbent oluşmaktadır.

1899 yılında, genç ve yetenekli bir şair olan Christian babasına karşı gelip evinden ayrılır ve Paris'te Montmartre'ye taşınır. Orada bir müzik holde Satin adlı bir müzikhol yıldızıyla tanışır ve ona aşık olur. Satin de Christian'a aşık olmuştur, ama bu aşk tehlikelidir. Çünkü Satin Paris'in en ünlü ve zengin kişileriyle birlikte olan ünlü bir fahişedir.

Nicole Kidman Tam adı Nicole Mary Kidman olan ünlü sinema oyuncusu, 20-haziran 1967'de Honolulu, Hawaii, amerika'da dünyaya geldi. Babası Anthony Kidman, biyokimyager ve klinik psikoloğu, annesi Janelle Kidman ise hemşire ve eğitmendi.Sanatçı doğduktan sonra hep beraber, babasının bir araştırması için Washington D.C.'ye giden aile, 3 yıl sonra asıl ülkeleri Avustralya'ya Sydney'e geri döndüler. 10 yaşında drama okuluna giden Kidman, 14 yaşına geldiğinde oyunculuğu okulla birlikte götürmeye başlamıştı. Kidman 17 yaşındayken annesine göğüs kanseri teşhisi kondu.

Ewan McGregor 31 mart 1971 doğumlu, tam adi Ewan Gordon Mcgregor olan karizmatik oyuncu.Sarki söölemeyi çok seven Ewan'in, her zaman hayali bi rockstar olmakmis ama yinede oyunculugu çok seviyormus ve oyunculuktan baska bir is yaptigini da düsünemezmis. 1995'te Fransa'da Eve Mavrakis'le evlenmis ve bu evlilikten iki tane kizi olmuştur.(Clara Mathilde ve Esther Rose) Şu an ailesiyle birlikte Londra'da yaşamaktadır.Ayrica Ewan birkaç tane motorsiklete sahiptir. Kendisi sıkı bir Oasis hayranidir. Bir de ek bilgi oyunculuga yeni basladigi siralarda Jude Law ev arkadasiymis o zamandan bu zamana kadar gelen iyi bir dostluklari da varmis.

David Wenham Erotik filmler çevirerek sinema dünyasına giren David Wenham, Van Helsing,Yüzüklerin Efendisi ve 300 Spartalı gibi filmlerde sergilediği perforsmansla eleştirmenler tarafından beğenilmiştir.

IMDB Puanı: 5/9 ( 12434 kişi oy verdi.)

Resimler

Kırmızı Değirmen - Moulin Rouge! izle

 

Kırmızı Değirmen - Moulin Rouge! izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, moulin rouge izle, digiturk filmleri, kırmızı değirmen konusu, kırmızı değirmen izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.