TIKLA ARA

Kaza Geliyorum Demez - Frank McKlusky, C.I.

Sigorta dolandırıcılığı ailenin bütün finansal kaynaklarını yok eder ancak Frank’in kariyeri bedelini öder. İş ortağını şüpheli bir şekilde kaybedince olaylar oluyor.


Kaza Geliyorum Demez - Frank McKlusky, C.I.   filmini Digiturk Moviemax  Comedy kanalından izleyebilirsiniz.

Kaza Geliyorum Demez - Frank McKlusky, C.I.

Kaza Geliyorum Demez - Frank McKlusky, C.I. izle

İlk Gösterim tarihi:Kaza Geliyorum Demez - Frank McKlusky, C.I. filmini 05.04.2013 15:26 - 16:43 Digiturk  Moviemax Comedy kanalında izleyebilirsiniz.

Kaza Geliyorum Demez - Frank McKlusky, C.I., Konusu

2002 ABD Komedi türündeki Kaza Geliyorum Demez - Frank McKlusky, C.I. filmin yönetmenliğini Arlene Sanford yapmaktadır.Oyuncuları Cameron Richardson, Andy Richter, Kevin Pollak, Dolly Parton, Dave Sheridan oluşmaktadır.

Sigorta dolandırıcılığı ailenin bütün finansal kaynaklarını yok eder ancak Frank’in kariyeri bedelini öder. İş ortağını şüpheli bir şekilde kaybedince, Frank kılık değiştirmek, kendine yeni ve seksi bir ortak bulmak ve bu büyük sigorta dolandırıcılığını ortaya çıkarmak için kanıt toplamak zorundadır.

Andy Richter Onun televizyon çalışmalara ek olarak, Richter yer edinmiştir hareketli görüntüleri gibi Big Trouble, Elf, Seeing Other People, New York Minute, Madagaskar, Madagascar: Escape 2 Africa, My Boss's Daughter, Scary Movie 2, Kabin Boy.

Kristin Chenoweth (d. 24 Temmuz 1968) ABD'li şarkıcı, müzikal tiyatro, film ve televizyon oyuncusu ve yazar. O en iyi on Broadway Sally Brown Sen iyi bir erkeksin, Charlie Brown (1999), kendisi için o Tony Ödülü kazandı olarak ona performans, bilinen ve müzikal Wicked (2003) yılında Glinda rolü menşeli için. En önemli televizyon rolü Annabeth Schott NBC'nin The West Wing bulunmaktadır. Zeytin Snook ABC komedi-dram Pushing Daisies olduğu gibi, o bir 2009 Emmy Ödülü kazandı.Bir Oklahoma yerli, Chenoweth bir çocuk gibi gospel müziği seslendirdi ve tiyatro müzik alanında kariyer yapmaya karar vermeden önce opera eğitimi aldı. 1997 yılında Çelik Pier onu Broadway yaptı.

Anna Chlumsky (3 Aralık 1980; Chicago, Illinois), ABD'li aktris, Nancy ve Frank Chlumsky dünyaya doğdu. O en iyi 1991 film My Girl ve 1994 devamı My Girl 2 Vada Sultenfuss rolüyle tanınır. O Veronicas için davulcu bir kuzeni Vik 'Vikki' Foxx vardır.Annesinin bir yaşta modellik de bir reklam kampanyasında iş göstermektedir girdi. O en iyi 1991 film My Girl ve 1994 devamı My Girl 2 Vada Sultenfuss rolüyle tanınır.O Gold Diggers oldu: Bear Mountain Christina Ricci, ve ekran kısmı 'için test edilen Secret Lex' Jurassic Park hangi sonunda Ariana Richards gitti.

IMDB Puanı: 3.8/10 ( 1.080 kişi oy verdi.)

Resimler

Kaza Geliyorum Demez - Frank McKlusky, C.I. izle

 

Kaza Geliyorum Demez - Frank McKlusky, C.I. izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk filmleri, kaza geliyorum demez oyuncuları, kaza geliyorum demez kousu, frank mcklusky, c.i. izle, kaza geliyorum demez izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.