TIKLA ARA

Kaybolmuş - Abandoned

Psikolojik gerilim türündeki "Abandoned", kocasının kaybolduğuna inanan Mary Walsh ismindeki genç bir kadının kocasını bulmaya çalışırken yaşadığı esrarengiz olaylarla başa çıkma çabasını konu alıyor.


Kaybolmuş - Abandoned filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Kaybolmuş - Abandoned

Kaybolmuş - Abandoned izle

İlk Gösterim tarihi:Kaybolmuş - Abandoned  Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Kaybolmuş - Abandoned Konusu

2010 - ABD  Dram , Gerilim , Gizem , Psikolojik türündeki Kaybolmuş - Abandoned filmin yönetmenliğini Michael Feifer yapmaktadır.Oyuncuları Brittany Murphy , Dean Cain , Kristen Kerr , Mimi Rogers , Tara Subkoff oluşmaktadır.

Psikolojik gerilim türündeki "Abandoned", kocasının kaybolduğuna inanan Mary Walsh ismindeki genç bir kadının kocasını bulmaya çalışırken yaşadığı esrarengiz olaylarla başa çıkma çabasını konu alıyor.Mary Walsh'ın erkek arkadaşı ardında hiç iz bırakmadan kaybolur... Mary Walsh, rutin bir kontrol için hastaneye giden erkek arkadaşının eve dönerken kaybolması üzerine olayın üzerindeki etkisini atmayı beceremez. Bir yandan erkek arkadaşını bulmaya, bir yandan da aklını yitirmediğini ispat etmeye çalışır.

Brittany Murphy 10 Kasım 1977'de Georgia'da doğdu. İlk oyunculuk deneyimini 9 yaşındayken yerel bir tiyatroda gerçekleştirmişti. 13 yaşında televizyon reklamlarında boy göstermeye başladı. 1991'de Brittany ve annesi Kaliforniya Burbank'e taşındılar, burada ilk televizyon rolünü aldığı 'Blossom' (1991) dizisinde oynamaya başladı. Genellikle filmlerinde kafaca rahat kızları veya sorunlu gençleri canlandırıyor. Maxim Hot 100 Listesinde 32. sıradaydı (2003). Annesi Sharon göğüs kanserini yenmeyi başarmıştı. 90'larda Blessed Soul adlı müzik grubunun solistiydi. Boyu 1.60'dır. Sevdiği müzik türü jazz. Ama Björk, Beck, The Rolling Stone dinlemeyi de seviyor.

Mimi Rogers
Bir dönem tom cruise ile yuaşadığı aşk ile anılan yahudi asıllı aktirs 53 yaşındadır ve hala kızından daha genç göründüğü söylenmektedir.Sanatçının henüz kazandığı veya aday gösterildiği
ödül bulunmuyor.

IMDB Puanı: 6.4/10 ( 424 kişi oy verdi.)

Resimler

Kaybolmuş - Abandoned izle

 

Kaybolmuş - Abandoned izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, kaybolmuş izle, digiturk filmleri, kaybolmuş konusu, abandoned izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.