Kasımpaşa Spor
Konyaspor

Kasımpaşa Spor - Konyaspor Tek Maç Satın Al

Kasımpaşa Spor - Konyaspor maçını TOD (beIN Connect) Süper Lig paketi satın alarak televizyondan (Smart TV, Apple TV, Android TV), bilgisayardan, tabletten veya telefondan canlı izleyebilirsiniz. Kasımpaşa Spor kendi evinde Konyaspor ile oynayacağı bu heyecanlı maçı kaçırmayın!

Paket Satın Al

Kasımpaşa Spor - Konyaspor Maçı Satın Al

2023 Süper Lig maçları Eylül ayında tüm heyecanıyla devam ediyor. TOD Süper Lig paketleri sayfasından size en uygun paket tipini seçerek tek kullanımlık kupon kodu satın alabilirsiniz. Paketinizi aktif ettikten sonra Kasımpaşa Spor - Konyaspor maçını internet üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Kasımpaşa Spor - Konyaspor maçını alacağınız paket tipine göre telefon, tablet, bilgisayar ve televizyon (Smart TV, Apple TV, Android TV) üzerinden reklamsız, taahhütsüz bir şekilde hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Kasımpaşa Spor - Konyaspor Hakkında

2023-2024 Süper Lig sezonunda mücadele veren Kasımpaşa Spor ve Konyaspor gelişmiş tesis ve statlara sahipler. İstanbul şehrinde 14234 kapasiteli Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu sahip Kasımpaşa Spor seyircilerine stadında 2004 yılından bu yana ağırlarken Konyaspor takımı ise 2014 yılından bu yana 42000 kişilik Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu taraftarlarına keyifli maçlar izlettirmiştir.


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.