Kasımpaşa Spor
Medipol Başakşehir

Kasımpaşa Spor - Medipol Başakşehir Tek Maç Satın Al

Kasımpaşa Spor - Medipol Başakşehir maçını TOD (beIN Connect) Süper Lig paketi satın alarak televizyondan (Smart TV, Apple TV, Android TV), bilgisayardan, tabletten veya telefondan canlı izleyebilirsiniz. Kasımpaşa Spor kendi evinde Medipol Başakşehir ile oynayacağı bu heyecanlı maçı kaçırmayın!

Paket Satın Al

Kasımpaşa Spor - Medipol Başakşehir Maçı Satın Al

2024 Süper Lig maçları Mayıs ayında tüm heyecanıyla devam ediyor. TOD Süper Lig paketleri sayfasından size en uygun paket tipini seçerek tek kullanımlık kupon kodu satın alabilirsiniz. Paketinizi aktif ettikten sonra Kasımpaşa Spor - Medipol Başakşehir maçını internet üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Kasımpaşa Spor - Medipol Başakşehir maçını alacağınız paket tipine göre telefon, tablet, bilgisayar ve televizyon (Smart TV, Apple TV, Android TV) üzerinden reklamsız, taahhütsüz bir şekilde hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Kasımpaşa Spor - Medipol Başakşehir Hakkında

2023-2024 Süper Lig sezonunda mücadele veren Kasımpaşa Spor ve Medipol Başakşehir gelişmiş tesis ve statlara sahipler. İstanbul şehrinde 14234 kapasiteli Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu sahip Kasımpaşa Spor seyircilerine stadında 2004 yılından bu yana ağırlarken Medipol Başakşehir takımı ise 2014 yılından bu yana 17319 kişilik Fatih Terim Stadyumu taraftarlarına keyifli maçlar izlettirmiştir.


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.