Kasımpaşa Spor
Antalyaspor

Kasımpaşa Spor - Antalyaspor Tek Maç Satın Al

Kasımpaşa Spor - Antalyaspor maçını TOD (beIN Connect) Süper Lig paketi satın alarak televizyondan (Smart TV, Apple TV, Android TV), bilgisayardan, tabletten veya telefondan canlı izleyebilirsiniz. Kasımpaşa Spor kendi evinde Antalyaspor ile oynayacağı bu heyecanlı maçı kaçırmayın!

Paket Satın Al

Kasımpaşa Spor - Antalyaspor Maçı Satın Al

2023 Süper Lig maçları Eylül ayında tüm heyecanıyla devam ediyor. TOD Süper Lig paketleri sayfasından size en uygun paket tipini seçerek tek kullanımlık kupon kodu satın alabilirsiniz. Paketinizi aktif ettikten sonra Kasımpaşa Spor - Antalyaspor maçını internet üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Kasımpaşa Spor - Antalyaspor maçını alacağınız paket tipine göre telefon, tablet, bilgisayar ve televizyon (Smart TV, Apple TV, Android TV) üzerinden reklamsız, taahhütsüz bir şekilde hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Kasımpaşa Spor - Antalyaspor Hakkında

2023-2024 Süper Lig sezonunda mücadele veren Kasımpaşa Spor ve Antalyaspor gelişmiş tesis ve statlara sahipler. İstanbul şehrinde 14234 kapasiteli Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu sahip Kasımpaşa Spor seyircilerine stadında 2004 yılından bu yana ağırlarken Antalyaspor takımı ise 2015 yılından bu yana 32537 kişilik Antalya Stadyumu taraftarlarına keyifli maçlar izlettirmiştir.


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.