TIKLA ARA

Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde Filmini Digiturk'te İzle

Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde Filmini Digiturk'te izleyebilirsiniz.


Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde filmini Digiturk MoviemaxPremier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde

Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde

İlk Gösterim tarihi: Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde filmini 29 ekim 2012 Pazartesi günü saat 18:31'de Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

 

Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde Film Bilgileri, Konusu

2011 ABD yapımı aksiyon, fantastik, gizem, komedi, macera, romantik türündeki Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerd filmin yönetmenliğini Rob Marshall yapıyor. Filmin oyuncuları Johnny Depp, Penélope Cruz, Amanda Seyfried, Geoffrey Rush, Ian McShane, Gemma Ward, Richard Griffiths, Óscar Jaenada, Stephen Graham, Bronson Webb, Keith Richards, Kevin Mcnally, Jami Gertz, Astrid Berges-frisbey, Sam Claflin, David Speed'den oluşmaktadır. Serinin bu bölümünde kaptan Jack Sparrow ve Barbossa'nın gençlik çeşmesini bulmak için çıktıkları maceralı yolculuk anlatılmaktadır. Yeni bölümde Jack, eskiden tanıdığı Angelica ile karşılaşıyor ve bu macerada o da onlara katılıyor.

 Resimler

Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde

 

Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde

 


Digiturk Film Paketi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

Digiturk izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: karayip korsanları gizemli denizlerde, karayip korsanları gizemli denizlerde izle, karayip korsanları izle, sinema izle, digiturk izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.