TIKLA ARA

Kalbimi Oraya Gömün - Bury My Heart At Wounded Knee

Dee Brown'un en çok satan romanından beyaz perdeye uyarlanan, başyapıt niteliği taşıyan bir film. General Custer'a karşı kazanılan Sioux zaferini konu alan film, 3 karakterin mücadelesi üzerine kurulmuştur.


Kalbimi Oraya Gömün - Bury My Heart At Wounded Knee filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Kalbimi Oraya Gömün - Bury My Heart At Wounded Knee

Kalbimi Oraya Gömün - Bury My Heart At Wounded Knee izle

İlk Gösterim tarihi:Kalbimi Oraya Gömün - Bury My Heart At Wounded Knee 17.07.2013 21:00 - 23:08  Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Kalbimi Oraya Gömün - Bury My Heart At Wounded Knee

2007 - ABD Dram , Tarih , Western türündeki Kalbimi Oraya Gömün - Bury My Heart At Wounded Knee filmin yönetmenliğini Yves Simoneau yapmaktadır.Film oyuncuları Cuba Gooding Jr. , Evan Ross , Dean Norris , Omari Hardwick , Sharon Leal oluşmaktadır.

Dee Brown'un en çok satan romanından beyaz perdeye uyarlanan, başyapıt niteliği taşıyan bir film. General Custer'a karşı kazanılan Sioux zaferini konu alan film, 3 karakterin mücadelesi üzerine kurulmuştur; Darthmouth mezunu genç bir doktor olan Charles Eastman; topraklarını benliklerini ve şereflerini kaybetmek istemeyen ve Amerika birleşik Devletleri'nin hükmü altına girmek istemeyen lakota kabilesinin gururlu şefi Oturan Boğa ve hükümet'te Kızılderili'lerden sorumlu Senatör Henry Daves, Eastman ve okul öğretmeni Elaine Goodale Sioux'daki yerlilerin yaşam koşullarını iyileştirmeye çalışırken, Senatör Dawes, Başbakan Grant'a kulis yapar. Kalbimi Oraya Gömün, duyguları derinden etkileyen, bilgi yüklü, görsel olarak dikkatleri çeken bir western klasiği

Anna Helene Paquin (d. 24 Temmuz 1982) Akademi Ödülü kazanmış, Emmy ve Altın Küre'ye aday gösterilmiş, Yeni Zelandalı oyuncu. İlk oyunculuk deneyimi olan The Piano filmi ile 11 yaş 240 günlük iken En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Akademi Ödülü'nü kazanmış, ve tarihte bu ödülü en genç kazanan ikinci isim olmuştur. Aynı zamanda En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oscarı'nı kazanan ilk Kanada doğumlu oyuncudur. 2007 yılında Bury My Heart At Wounded Knee ile Emmy ve Altın Küre'ye aday gösterilmiştir. 5 Ağustos 2009 tarihinde Paquin, True Blood adlı dizide rol arkadaşı ,Stephen Moyer ile nişanlandığını doğruladı. Çift, dizinin pilot bölümünün çekildiği 2007 yılından beri çıkmaktaydı. 21 Ağustos 2010 tarihinde, Anna Paquin ve Stephen Moyer evlendi.

Eric Schweig (doğum Ray Dean Thrasher Haziran 1967 19 ) is a Yerli Kanadalı iyi rolüyle tanınan aktör Chingachgook oğlu Uncas içinde Son Mohikan (1992).Eric Schweig doğdu Inuvik , Kuzeybatı Toprakları . O karışık ırk olduğu (Inuit, Almanca, Portekizce). O, her Beyaz topluma Inuit ve Yerli Kanada çocukların asimile de Kanada hükümetinin başarısız girişiminin bir parçası olarak kabul edilmiştir yedi çocuk, en eski. Schweig biyolojik annesi 1989 yılında alkolizm öldü. Onu hiç karşılaşmamış. "Biz götürülmüş kadar o alkol bir damla içki yoktu," Schweig diyor. "Benim evlat edinen anne ben olduğunu söyledi rağmen biz, program zorla götürüldüğünü tüm asimilasyon parçasıydı." [ 2 ] Schweig İngilizce konuşan bir Alman-Fransız ailesi tarafından doğumda kabul edilmiştir.

IMDB Puanı: 7/1 ( 3400 kişi oy verdi.)

Resimler

Kalbimi Oraya Gömün - Bury My Heart At Wounded Knee izle

 

Kalbimi Oraya Gömün - Bury My Heart At Wounded Knee izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: kalbimi oraya gömün, digtürk filmleri 2014, digitürk filmleri, film izle, sinema izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.