TIKLA ARA

K 19: Tehlikeli Saatler - K 19: The Widowmaker

Gerçek bir olayı konu alan film, Rusya'nın ilk nükleer denizaltısı olan K-19'un, 1961'de Kuzey Atlantik'teki ilk yolculuğunda reaktöründe oluşan arıza sonucu yaşananları dramatik bir dille işliyor.


K 19: Tehlikeli Saatler - K 19: The Widowmaker filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

K 19: Tehlikeli Saatler - K 19: The Widowmaker

K 19: Tehlikeli Saatler - K 19: The Widowmaker izle

İlk Gösterim tarihi:K 19: Tehlikeli Saatler - K 19: The Widowmaker 21.8.2013 11:00 - 13:09 Digiturk Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

K 19: Tehlikeli Saatler - K 19: The Widowmaker

2002 - ABD , Almanya , İngiltere , Kanada Tür : Dram , Gerilim , Savaş , Tarih türündeki K 19: Tehlikeli Saatler - K 19: The Widowmaker filmin yönetmenliğini Kathryn Bigelowyapmaktadır.Film oyuncuları Liam Neeson , Harrison Ford , Peter Stebbings , Christian Camargo , Kris Holden-ried oluşmaktadır.

Gerçek bir olayı konu alan film, Rusya'nın ilk nükleer denizaltısı olan K-19'un, 1961'de Kuzey Atlantik'teki ilk yolculuğunda reaktöründe oluşan arıza sonucu yaşananları dramatik bir dille işliyor.Korkunç bir felaket oluşmasını engellemek için mürettebat, tecrübeli kaptanlarının yönetimiyle hayatlarını feda etmek pahasına olası bir nükleer savaşı engellemeye çalışırlar.Aksiyon ve gerilimi birarada başarılı kullanan kadın yönetmen Kathryn Bigelow tarafından beyazperdeye aktarılan filmin ağır topları ise Harrison Ford ve Liam Neeson...

Liam John Neeson, Britanya İmparatorluğu Nişanı'na sahip Akademi Ödüllü adayı ve İrlandalı sinema oyuncusu. En bilinen rolü Schindler'in Listesi filmindeki Oscar Schindler rolüdür. 1993 Schindler'in Listesi filmindeki En İyi Erkek Oyuncu Oscarına aday gösterilmiştir.

Harrison Ford
13 temmuz 1942'de Chicago, illinois, amerika'da dünyaya geldi. radyo oyuncusu dorothy nidelman ve aynı zamanda oyuncu olan reklam ajansı yöneticisi christopher ford'un oğludur. Harrison ford 1964'te los angeles california'a taşındı. burda colombia pictures'ın 'yeni yetenekler' isimli programında oynadığı küçük roller için haftada 150 dolar alıyordu.aynı yıl mary marquardt'la evlendi. ilk filmi 1966'da kamera karşısına geçtiği dead heat on a merry-go round isimli yapım oldu. İrlanda ve Almanya asıllı olan aktör star wars filmleriyle ün yapmış ve indiana jones'la adını sinema tarihinin unutulmazları arasına yazdırmıştır. Edie Murphy ve Tom Hanks'tan sonra filmleri en çok gişe hasılatı getiren aktör olmuştur.

IMDB Puanı: 6.5/10 ( 36,973 kişi oy verdi.)

Resimler

K 19: Tehlikeli Saatler - K 19: The Widowmaker izle

 

K 19: Tehlikeli Saatler - K 19: The Widowmaker izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, k 19: the widowmaker konusu, digiturk 2014 filmleri, k 19: the widowmaker izle, k 19: tehlikeli saatler izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.