TIKLA ARA

Justin Bieber Klipleri

Justin Bieber sevenler ekran başına daha önce görülmemiş çok özel müzik ve konser enstantaneleri MTV Live HD'de izleyebilrsiniz.


Justin Bieber Klipleri Programını Digiturk MTV LIVE HD yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Justin Bieber Klipleri

	

Justin Bieber

Gösterim tarihi: Justin Bieber Klipleri, Digiturk MTV LIVE HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

Justin Bieber Klipleri, Konusu

Justin Bieber sevenler ekran başına daha önce görülmemiş çok özel müzik ve konser enstantaneleri MTV Live HD'de izleyebilrsiniz. Justin Bieber'in ünlenmesi son zamanlarda Stara dönüşü tam bir olay olmuştur. Youtube kullanananlar bilir, aradığınız video yerine başka vidonun karsınıza çıkmasını ne demek olduğunu. İşte Justin'in çıkışı da, So So Def'in eski pazarlama yöneticisi Scooter Braun, farklı bir video ararken yanlışlıkla Bieber'ın videolarından birini bulmuş olmasıyla başladı ve Bieber'ın gösteri yaptığı tiyatroyu buldu ve Bieber’ın keşfi böyle bir star doğumuna yardımcı oldu.

Justin Bieber (d. 1 Mart 1994), Kanadalı ünlü pop yıldızı, çağdaş R&B sanatçısı. Kariyerine emin adımlarla ilerliyor onu keşfetmek ise video paylaşım sitesi Youtube'a koyduğu videoların 2008 yılında Scoot Braun tarafından keşfedilmesiyle başladı. Videoları beğenmesi ve hemen bulması Justin Bieber'ın menajeri olmasını sağlamıştır. Braun Atlanta'da, Bieber ve R&B sanatçısı Usher tanıştırmış ve Bieber Usher ve Scoot Braun'nun ortak şirketi Raymond Braun Media Group (RBMG) ile anlaşma imzalamış,hemen ardından Island Records ile albüm anlaşması yapmıştır.
Justin Bieber'ın ilk single'ı One Time oldukça yüksek bir çıkış hiti yakalamış ve One Less Lonely Girl teklisi ile birlikte Kanada Hot 100'de 15'e, Bilboard Hot 100'de ise ilk 20'ye girme hakkını kazanmış. Bieber'ın ilk albümü "My World" 17 Kasım 2009'da çıkartmıştır. Ayrıca 2. devam albümü "My World 2" büyük ün kazanmasına neden olmuştur, albümden çıkan ilk single Baby uluslararası başarı elde etmiştir, Baby klibi ile dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube'da en çok izlenen video rekorunu kırmıştır. 2010 yılı Amerikan Müzik Ödülleri'nde “Yılın Sanatçısı”, “Yılın Pop/Rock Albümü”, “Yılın En İyi Çıkış Yapan Sanatçısı ünvanı” ve “Yılın En İyi Pop/Rock Erkek Sanatçısı”, 2010 yılı MTV Video Müzik Ödülleri'nde “En İyi Yeni Sanatçı” ve 2010 yılı MTV Avrupa Müzik Ödülleri'nde “Yılın Erkek Sanatçısı” ödülünü almaya hakk kazanmış. 3.albümü Believe'yi 19 Haziran 2012 de 4 versiyonla çıkaran şarkıcı, bu albümle birlikte 18 yaşında rekor kıran tek sanatçı olarak 2013 Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi ve tarihe geçti. Albümden çıkan ilk single Boyfriend listeye 1.sıradan girdi. 2. tekli As Long as You Love Me 3 hafta En Çok İndirilen Şarkilar listesinde kaldı. 3.single olarak da Nicki Minaj'la olan düeti Beauty and a Beat'i Justin Bieber kendi yönetmenliğinde 12 Ekim tarihinde çekti.

 Justin Bieberizle

 

Justin Bieber  izle

 

Fragman İzle
 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk, justin bieber şarkıları, justin bieber, justin bieber mtv live hd, justin bieber klipleri,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.