TIKLA ARA

Jane in Zafer - G.I. Jane

Teğmen Jordan O'Neill(Demi Moore) Amerikan Deniz Kuvvetleri tarihinde bir ilktir.


Jane in Zafer - G.I. Jane filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Jane in Zafer - G.I. Jane

Jane in Zafer - G.I. Jane izle

İlk Gösterim tarihi:Jane in Zafer - G.I. Jane 15.07.2013 21:15 - 23:15   Digiturk Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

Jane in Zafer - G.I. Jane

1997 - ABD  Aksiyon , Dram Jane in Zafer - G.I. Jane filmin yönetmenliğini Ridley Scott yapmaktadır.Film oyuncuları Viggo Mortensen , Demi Moore , Jim Caviezel , Morris Chestnut , Anne Bancroft oluşmaktadır.

Teğmen Jordan O'Neill(Demi Moore) Amerikan Deniz Kuvvetleri tarihinde bir ilktir. Çok gizli operasyonlarda kullanılan bu ekibe bir kadın alınması her zaman çok tehlikeli görülmüştür. Böylesine acımasız bir birlikte yetiştirilen erkeklerinde %60'ı başarısızdır. Herkes John Urgayle( Viggo Mortensen) yönetimindeki birliğin, fiziksel ve psikolojik cehennemi andıran ve haftalarca süren eğitiminden başarıyla çıkamayacağını düşünür. Yüksek rütbeli subaylar ve olayın sonucunu merakla bekleyen bürokratlar da O'Neill'a bu konuda şans vermezler. Öyle ki onun tek destekçisi olan senatör Lillian(Anne Bancroft) bile bir gün pes etmesini bekler. Eğitimin sonlarına yaklaşıldığında, Orta Doğu'daki bir göreve atanan birlik O'Neill'ın liderlik güdüsüne ve sağduyusuna mecbur kalır. O'Neill kendi hayatını da tehlikeye atarak görevi yerine getirmek ve Urgayle'ın hayatını kurtarmak zorundadır.

Viggo Peter Mortensen Jr. (d. 20 Ekim 1958) Altın Küre'ye aday gösterilmiş oyuncu. Peter Jackson'ın Yüzüklerin Efendisi üçlemesinde Aragorn rolüyle tanınır. 2007 yılında Davil Cronenberg'in Şark Vaatleri filminde rolüyle Altın Küre'ye, BAFTA'ya ve Oscar'a aday gösterilmiştir.1987 - 1998 yılları arasında Exene Cervenka ile evli kalmıştır. Çiftin Henry isminde bir oğlu vardır.

About Last Night 1986 Rob Lowe ciddi bir ilişki istemez. Demi Moore ise kullanılmak istemez. İkisi birlikte, seksi komedi filmi About Last Night'ta unutulmaz bir çift oluşturuyorlar. Ünlü bir Chicago barında tanıştıktan sonra, Danny Martin (Lowe) ve Debbie Sullivan (Moore) Danny'nin evine tek gecelik bir ilişki yaşamak için giderler. Ancak ilişkileri tahmin edilenin ötesinde, duygusallık ve içtenlik taşır. Birbirlerini tekrar görmek isterler. Fakat bu durum, Danny ve Debbie'nin onların ayrılması için ellerinden geleni yapan en iyi arkadaşlarını rahatsız etmeye başlar... David Mamet'in ödüllü oyunu Sexual Perversity in Chicago'dan uyarlanan bu film, '80'lerin ilişkilerine derinlemesine bir bakış.

IMDB Puanı: 5/7 ( 44254 kişi oy verdi.)

Resimler

Sucu - The Waterboyizle

 

v izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, g.l. jane izle, digiturk 2014 filmleri, jane in zafer konusu, jane in zafer izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.