TIKLA ARA
İttifak Holding Konyaspor
Fraport Tav Antalyaspor

İttifak Holding Konyaspor - Fraport Tav AntalyasporMaçı Canlı İzle

TOD paketleri ile Süper Lig'in 2023-2024 sezonunda oynanacak olan İttifak Holding Konyaspor - Fraport Tav Antalyaspor maçını internetten canlı izleyebilirsiniz. Taraftar ve Süper Lig paketlerinin aylık, sezonluk, yıllık paket çeşitlerinden dilediğinizi seçerek telefon, tablet, laptop, bilgisayar, Smart TV, Apple TV, Android TV üzerinden İttifak Holding Konyaspor ile Fraport Tav Antalyaspor takımı arasındaki maçı anında izlemeye başlayabilirsiniz.


İttifak Holding Konyaspor - Fraport Tav Antalyaspor Maçını İnternetten Canlı İzle!

Hemen İzle

Canlı İzle

Süper Lig maçlarını internet üzerinden canlı izleyin!

Taahhütsüz

Taahhüt ve otomatik çekim yok!

Reklamsız İzle

Reklam olmadan kesintisiz izleme keyfini yaşayın!


İttifak Holding Konyaspor - Fraport Tav Antalyaspor Maçı Ne Zaman?

İttifak Holding Konyaspor takımı ile Fraport Tav Antalyaspor takımı arasında oynanacak olan 2023-2024 sezonu Süper Lig maçını TOD paketleri ile canlı izleyebilirsiniz. Aylık, haftalık ve sezonluk paket satın alarak; ister sadece kendi takımınızı, isterseniz de tüm Süper Lig maçlarını hemen izlemeye başlayın!

Web'den, Cep'ten, TV'den İzle!

TOD paket satın alarak İttifak Holding Konyaspor - Fraport Tav Antalyaspor maçını bilgisayarınızdan, telefonunuzdan, Smart TV'den ve Android TV'den dilediğiniz yerden maçı izlemeye başlayabilirsiniz.

İttifak Holding Konyaspor - Fraport Tav Antalyaspor Maçını Nasıl izlerim?

İttifak Holding Konyaspor - Fraport Tav Antalyaspor maçını internetten canlı izlemek için TOD Süper Lig paketi kupon kodu almalısınız. Tüm Süper Lig maçlarını veya sadece taraftarı olduğunuz takımın maçlarını izleyebileceğiniz aylık, yıllık paket seçenekleri bulunmaktadır.

Kupon kodu satın aldıktan sonra TOD hesabınıza giriş yaparak kupon kodunu yükleyebilirsiniz. Mevcut üyeliğiniz bulunmuyorsa yeni üyelik oluşturarak kupon kodunu tanımlayabilir, paketinizi hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Kupon kodu ile yapılan üyeliklerde otomatik yenileme bulunmamaktadır.


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.