İstanbulspor
Fatih Karagümrük

İstanbulspor - Fatih Karagümrük Tek Maç Satın Al

İstanbulspor - Fatih Karagümrük maçını TOD (beIN Connect) Süper Lig paketi satın alarak televizyondan (Smart TV, Apple TV, Android TV), bilgisayardan, tabletten veya telefondan canlı izleyebilirsiniz. İstanbulspor kendi evinde Fatih Karagümrük ile oynayacağı bu heyecanlı maçı kaçırmayın!

Paket Satın Al

İstanbulspor - Fatih Karagümrük Maçı Satın Al

2023 Süper Lig maçları Kasım ayında tüm heyecanıyla devam ediyor. TOD Süper Lig paketleri sayfasından size en uygun paket tipini seçerek tek kullanımlık kupon kodu satın alabilirsiniz. Paketinizi aktif ettikten sonra İstanbulspor - Fatih Karagümrük maçını internet üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

İstanbulspor - Fatih Karagümrük maçını alacağınız paket tipine göre telefon, tablet, bilgisayar ve televizyon (Smart TV, Apple TV, Android TV) üzerinden reklamsız, taahhütsüz bir şekilde hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

İstanbulspor - Fatih Karagümrük Hakkında

2023-2024 Süper Lig sezonunda mücadele veren İstanbulspor ve Fatih Karagümrük gelişmiş tesis ve statlara sahipler. İstanbul şehrinde 4491 kapasiteli Necmi̇ Kadıoğlu Stadyumu sahip İstanbulspor seyircilerine stadında 2021 yılından bu yana ağırlarken Fatih Karagümrük takımı ise 1949 yılından bu yana 6500 kişilik Karagümrük Spor Kulübü taraftarlarına keyifli maçlar izlettirmiştir.


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.