TIKLA ARA

Hayatı Yakala - Reign Over Me

Film, üç kız çocuğunu ve karısını 11 Eylül saldırılarında kaybeden Charlie Fineman’in (Adam Sandler-Click, 50 Firs Dates) hikayesini anlatır.


Hayatı Yakala - Reign Over Me  filmini Digiturk Moviemax Satars HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Hayatı Yakala - Reign Over Me

Hayatı Yakala - Reign Over Me izle

İlk Gösterim tarihi:Hayatı Yakala - Reign Over Me 18.08.2013 18:40 - 20:52  Digiturk  Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

Hayatı Yakala - Reign Over Me

2007 - ABD Dram türündeki Gizemli Nehir - Mystic River filmin yönetmenliğini Mike Binder yapmaktadır.Film oyuncuları Adam Sandler , Liv Tyler , Don Cheadle , Saffron Burrows , Donald Sutherland oluşmaktadır.

Film, üç kız çocuğunu ve karısını 11 Eylül saldırılarında kaybeden Charlie Fineman’in (Adam Sandler-Click, 50 Firs Dates) hikayesini anlatır. Charlie eski okul arkadaşı Alan Johnson’ın (Don Cheadle; Hotel Rwanda) yanına gidince tüm hayatı değişmeye başlar. Alan'ın hayatında her şeyi vardır: iyi bir iş, güzel ve iyi bir karısı ve güzel çocuklar... Alan'ın her şeyi olsa da nedense kendisini bazen mutsuz hissetmektedir. Charlie’nin gelmesiyle iki eski arkadaş dostluklarını pekiştirip, her şeyin iyiye gittiğini görürler ve garip maceralarla dolu hikaye başlar...

Adam Sandler 17 yaşında Adam bazı küçük gösterilerle çok beğenildi ve daha sonra stand up konusunda iyi olduğunu anladı. 80’li yılların ortasında The Cosby Show'da Theo Huxtable'in arkadaşı Smittyi bir sezon oynadı. 17 yaşında kardeşinin zoruyla yaptığı gösteriden sonra onu komedyen Dennis Miller keşfetti. Adam o zamanlar sadece bir dizide bir de MTV’de gözükmüştü. Miller onu Satuday Night Live’nin yapımcısı Lorne Michaelsle buluşturdu. 1990 yılında Sandler SNLde yazar olarak başladı işe bir kaç yıl sonra ise oyuncu olarak da görülmeye başladı. 1992 yılında ABC Afterschool Specials’ın bir bölümünde uyuşturcu satıcısı rolünde göründü. 'The Chanukah Song' dahil olmakla şarkı söylemeye de başladı ve 1995’te yıldızı ve film kariyeri iyice parladı. Müzik kariyerine gelince, Adam Sandler'ın son albümü 'Stan and Judy's Kid' tüm zamanlarda piyasaya çıktığı ilk hafta en çok satılan komedi albümü oldu ve Billboard listesinde 16. sıraya kadar yükseldi. Daha önceki üç albümü de platin plak kazanmıştı.

Liv Tyler ABD,New York'ta doğdu.Asıl adı Liv Tallarico'dur.Annesi model ve müzisyen Bebe Buell babası da Aerosmith'in solisti Steven Tyler'dır.Liv Rundgren adıyla dünyaya geldi.Çocukluğunu Portland, Maine'de geçirdi.Annesinin o dönem birlikte olduğu Todd Rundgren'i babası sanarak büyüdü. 11 yaşında yakın aile dostu Steven Tyler'a benzerliği dikkat çekince; babasının, annesinin bir zamanlar ilişki kurduğu Steven Tyler olduğunu öğrendi.12 yaşında babasının soy ismini aldı. 14 yaşında annesiyle birlikte New York'a taşındı ve o yıl aile dostu, 80'lerin ünlü top modeli Paulina Porizkova tarafından keşfedilerek modellik yapmaya başladı.Seventeen ve Interview gibi ünlü dergilerin kapağında yer aldı.

Saffron Burrows Dominique (22 Ekim 1972) [1] [2] doğumlu İngiliz oyuncu, 2008 NBC dizi, My Own Worst Enemy oynadı eski model vardır.Burrows onun film yaptı Baba (1993) Adıyla. İlk önemli rol rol Circle of Friends iddialı bir İrlandalı kadın (1995) gibi oldu. Daha sonra o Hotel de Love (1996) ortaya çıktı. 1999 yılında bilim-kurgu Wing Commander (1999) ortaya çıktı, korku filmi Deep Blue Sea ve deneysel film Cinsel Masumiyet kaybı. Ertesi yıl Miss Julie ve Timecode ortaya çıktı.2001 yılında, Enigma rol oynadığı ve cazip. 2004 yılında büyük bütçeli film Troy Andromache bir rol oynadı. Ocak 2005 yılında Almeida Tiyatrosu,  ve 30 Ekim 2005 tarihinde de Gönüllü cennet dünya prömiyeri de Janey ve o sahnede yer aldı rolü oluşturdu Old Vic tiyatro Londra'da 24 saat oyun, Night Sky, Christopher Eccleston, Bruno Langley, David Warner, Navin Chowdhry ve David Baddiel yanında.

IMDB Puanı: 7.5/10 ( 68.617 kişi oy verdi.)

Resimler

Hayatı Yakala - Reign Over Me izle

 

Hayatı Yakala - Reign Over Me izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, reign over me izle, digiturk 2014 filmleri, hayatı yakala konunu, hayatı yakala izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.