TIKLA ARA

Hayal İzcileri - Digiturk Çocuk Programları

Hayal İzcileriNeşeli şarkıları, heyecanlı hikâyeleri ve esprileriyle Hayal İzcileri sizi beyin jimnastiği yapmaya zorluyor. Birbirinden renkli kahramanları, yine sonsuz ilham kaynakları Fikir Deposu'nda bulabilirsiniz. Çok çalışıyor ve yeni fikirler üretmekten hiç vazgeçmiyorlar. Bu arayışta, beyin takımımızın yolu bazen bir çiftliğe bazen de bir konser alanına düşebiliyor. Siz de onlarla birlikte Playhouse Disney'de bu eğlenceye katılmaya hazır mısınız? Enerjinizi deposu bir çizgi film. Hafta içi her gün Playhouse Disney'de sizleri bekliyorlar.

Enerjik ve neşeli şarkıları, heyecanlı hikâyeleri ve esprileriyle Hayal İzcileri sizi bu sezon da beyin jimnastiğine davet ediyor. Birbirinden renkli kahramanları, yine sonsuz ilham kaynakları Fikir Deposu'nda bulabilirsiniz. Çok çalışıyor ve yeni fikirler üretmekten hiç vazgeçmiyorlar. Bu arayışta, beyin takımımızın yolu bazen bir çiftliğe bazen de bir konser alanına düşebiliyor. Siz de onlarla birlikte Playhouse Disney'de bu eğlenceye katılmaya ne dersiniz?

 

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: hayal izcileri, digiturk çocuk, digitürk çocuk programları, digiturk çocuk kanalları, digitürk,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.