TIKLA ARA

Hawaii Five - 0

Dedektif McGarrett, babasının cinayetini araştırmak üzere Oahu’ya dönüyor, ancak Hawaii Valisinin kurulacak yeni ekibin lideri olması için kendisini ikna etmesi üzerine adada kalıyor.


Hawaii Five - 0 Digiturk Dizimax Vice HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Hawaii Five - 0

Hawaii Five - 0 izle

Gösterim tarihi: Hawaii Five - 0 Dizimax Vice HD kanalın dan 16.8.2013 19:00 - 19:42 16.8.2013 19:00 - 19:42 17.8.2013 05:00 - 05:42 17.8.2013 05:00 - 05:42 tarihinde izleyebilirsiniz.

2012 - ABD Tür : Dram , Gizem , Polisiye , Romantik türündeki Hawaii Five - 0 Dizisinin yönetmenliğini Nelson Mccormick, Christine Moore yapmaktadır.Oyuncuları Alex O'Loughlin ,Scott Caan, Daniel Dae, Kim Grace, Park Masi Oka ,Lauren German, Michelle Borth oluşmaktadır. 

Dedektif McGarrett, babasının cinayetini araştırmak üzere Oahu’ya dönüyor, ancak Hawaii Valisinin kurulacak yeni ekibin lideri olması için kendisini ikna etmesi üzerine adada kalıyor. Kendi kurallarını uygulama konusunda tam yetkiye sahip. Karşılığında ise yörenin en azılı suçlularını teslim edecek.Chin Ho Kelly, kurulan bu özel timde McGarrett’a eşlik edecek olan 3 kişiden biri. Dizinin en eğlenceli ve esprili karakteri ise Danny Williams, diğer adıyla Danno. Danno, bölgeye yeni atanmış eski bir New Jersey polisi. Adaya gelmesinin yegâne sebebiyse, ayrıldığı eşi Rachel’ın yeni kocası ve 8 yaşındaki kızlarıyla birlikte buraya taşınması. Ekibin tek kadın polisi ise, Chin Ho’nun akademiden yeni mezun olan kuzeni Kono.

1. Bölüm / Ha 'I' OleHapishanede olan McGarrett için Danny'nin ona götürdüğü sürpriza misafir, aklanması için bir umut ışığı olur. Konuk Oyuncu: Terry O'Quinn

2. Bölüm / Ua Lawe WaleEkip, bir gencin kaçırılma olayını araştırırken Kono'yla ilgili yapılan araştırma devam eder.

3. Bölüm / Kame'EBir askerin ölümü üzerine Joe, McGarrett'tan olayı incelemesini ister.Bu sırada Chin Ho, Kono için endişelenmeye başlar. Konuk Oyuncu: William Baldwin

lex O'Loughlin (doğum Alexander O'Lachlan ) (Ağustos 1976 24 doğumlu) şu anda yıldız bir Avustralya aktör CBS 'in Hawaii Five-0 Binbaşı Steve McGarrett olarak. Daha önce filmlerde rol oynadığı vardı Oyster Farmer (2004) ve The Back-up Plan (2010) yanı sıra, 2008 TV dizisi Moonlight ve 2009 TV dizisi Three Rivers . Ayrıca bir çok-bölüm görünüşü ile tanınır Kevin Hiatt TV dizisi The Shield .

Scott Andrew Caan (23 Ağustos 1976 doğumlu) bir olan Amerikalı aktör . Halen Dedektif Danny "Danno" Williams gibi yıldız CBS televizyon dizisi Five-0 Hawaii o bir aday olduğu için, Altın Küre ödül. Caan da yöneticilik Scott Lavin olarak onun yinelenen rolü ile bilinir HBO televizyon dizisi Entourage . Ayrıca 1990'lı rap grubu bir parçasıydı Whooliganz ile Simyacı . İkili sırasıyla isimleri Mad Skillz ve Mudfoot geçti.

Daniel Dae Kim (4 Ağustos 1968) bir Amerikalı aktör olarak en iyi onun rolleriyle tanınan, Jin-Soo Kwon in Kayıp , Chin Ho Kelly Hawaii Five-0 , ve Johnny Gat Saints Row serisi video oyunları .Kim doğdu Busan , Güney Kore ve taşındı Amerika Birleşik Devletleri o iki yaşındayken ailesi ile birlikte. [ 1 ] Şu anda ABD'nin bir vatandaşı olduğunu. O büyüdü Lehigh Valley , Easton, Pensilvanya . O mezunudur Özgürlük Lisesi ve Haverford College . Onun tiyatro büyük tamamlandı Bryn Mawr Koleji . O mezun NYU 'in Yüksek Lisans Oyunculuk Programı 1996 yılında.Masayori "Masi" Oka ( 冈政伟 Oka Masayori ? ) (27 Aralık 1974 doğumlu) bir olan Japon-Amerikalı aktör ve dijital efektler sanatçı. O onun rol için yaygın olarak bilinen NBC 's Heroes olarak Hiro Nakamura .

Lauren Christine Alman (29 Kasım 1978,) bir olan Amerikalı aktris rolüyle bilinen Otostopçunun 2003 yılı remake Teksas Katliamı , hem de 2007 filmde oynadığı için Hostel: Part II o oynadığı, kurşun karakterlerden biri. Ayrıca rolüyle tanınıyor A Walk to Remember o Belinda adlı bir popüler ve kıskanç eski kız arkadaşı oynadığı,. Kısa süre önce Ajan Lori Weston canlandırdı CBS televizyon dizisi Hawaii Five-0 ve 2011 yılında filmde Eva gibi Divide . O 2012 yılında yıldız NBC televizyon dizisi Chicago Fire paramedik Leslie Shay gibi.

 Hawaii Five - 0 izle

 

 Hawaii Five - 0 izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: dizimax vice hd, hawaii five - 0 konusu, digiturk 2014 dizileri, hawaii five - 0 oyuncuları, hawaii five - 0 izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.