TIKLA ARA

Gönülsüz Koruma - Moviemax Comedy

Cage eleceği parlak genç bir gizli servis ajanıdır. Yeni görevi, eski ABD başkanlarından birinin dul eşini korumaktır.


Gönülsüz Koruma - Guarding Tess  filmini Digiturk Moviemax  Comedy kanalından izleyebilirsiniz.

Gönülsüz Koruma - Guarding Tess

Gönülsüz Koruma - Guarding Tess izle

İlk Gösterim tarihi: Gönülsüz Koruma - Guarding Tess filmini 01.04.2013 20:45 - 22:54 Digiturk  Moviemax Comedy kanalında izleyebilirsiniz.

Gönülsüz Koruma - Guarding Tess , Konusu

1994 - ABD , Dram,Komedi türündeki Gönülsüz Koruma - Guarding Tess filmin yönetmenliğini Hugh Wilson yapmaktadır.Oyuncuları  Nicolas Cage, Shirley MacLaine, Richard Griffiths, David Graf, James Rebhorn oluşmaktadır.

Doug Chesnic (Cage), geleceği parlak genç bir gizli servis ajanıdır. Yeni görevi, eski ABD başkanlarından birinin dul eşini korumaktır. Ancak, ilk bakışta rahat ve kolay gibi görünen bu görev, kaprisli ve detaycı Tess Carlisle’la (MacLaine) tanışınca gezegenin en çetin ve zoraki görevlerinden birine dönüşür. Tess’in kuaför sorunu, Doug’ın listesinde yer alan ve en önemsiz görünüp, hayati sonuçlar doğuracak problemlerden biridir.

Nicholas Kim Coppola ,Doğum Yeri: Long Beach, CA ,Doğum Tarihi: 07.01.1964 Ödüllerinden Bazıları: 1984: Cannes Film Festivali: Jüri Ödülü, Birdy,1995: San Sebastian Film Festivali: En İyi Erkek Oyuncu, Leaving Las Vegas,1995: National Board of Review: En İyi Erkek Oyuncu, Leaving Las Vegas,1995: New York Film Critics Circle: En İyi Erkek Oyuncu, Leaving Las Vegas,1995: Los Angeles Film Critics Circle: En İyi Erkek Oyuncu, Leaving Las Vegas,1995: Boston Society of Film Critics: En İyi Erkek Oyuncu Leaving Las Vegas,1995: National Society of Film Critics: En İyi Erkek Oyuncu, Leaving Las Vegas,1995: Altın Küre: Bir Sinema Filminde En İyi Erkek Oyuncu, Leaving Las Vegas,1995: Screen Actors Guild: Outstanding Performance by a Male Actor in a Leading Role, Leaving Las Vegas,1995: Chicago Film Critics: En İyi Erkek Oyuncu, Leaving Las Vegas,1995 - Oskar - En İyi Erkek Oyuncu: Leaving Las Vegas. Eğitim: Amerikan Tiyatro Konservatuarı, San Fransisco, Kalifornia (oyunculuk eğitimi aldı)

Richmond Virjinya'da 24 Nisan 1934'de Baptist inançları olan İngiliz kökenli bir Amerikalı bir baba ile İrlanda ve İskoçya kökenli Kanadalı bir anneden doğdu. Liseyi Virjinya'da bitirdikten sonra Broadway'de oyuncu olabilme hayaliyle New York'a taşındı.The Pajama Game adlı filmde Carol Haney'in ayağını burkup onun yerine geçmesiyle bu amacına ulaştı.MacLaine, tanınmış bir oyuncu olmasının yanında New Age inançları üzerine yazdığı otobiyografik çok sayıda eserle New Age'i geniş kitlelere tanıtıp sevdirdi. Eşleri ve dostları aracılığıyla pek çok spiritualist ve din adamlarıyla biraraya geldi. Yaşadığı deneyimleri kitaplarında okuyuculara aktardı. Önemli kitaplarının çoğu Türkçe'ye de çevirilmiştir.

IMDB Puanı:6.6/10 ( 61 kişi oy verdi.)

Resimler

Gönülsüz Koruma - Guarding Tess izle

 

Gönülsüz Koruma - Guarding Tess izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk komedi filmleri, gönülsüz koruma konusu, gönülsüz koruma izle, gönülsüz koruma oyunculari, guarding tess izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.