TIKLA ARA

Gezi Rehberi

Işıl Bayraktar’ın dünyayı bucak bucak gezerek sunuduğu IZ HD'de ekranlara gelen “Gezi Rehberi”yle birbirinden eğlenceli yolculuklara hazır olun.


Gezi Rehberi programını IZ HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Gezi Rehberi


Gezi Rehberi

Gösterim tarihi: Gezi Rehberi , 04.02.2013 17:00 - 17:34, 04.02.2013 17:00 - 17:34, 04.02.2013 17:00 - 17:34, 06.02.2013 06:10 - 06:49 Digiturk IZ HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

Konusu: Işıl Bayraktar’ın dünyayı bucak bucak gezerek sunuduğu IZ HD'de ekranlara gelen “Gezi Rehberi”yle birbirinden eğlenceli yolculuklara çıkartıyor. Gidip görülen her gezide atılan her adım, sizi doğaya biraz daha yaklaştırır ve seyahat etmenin zevki ve eğlencesine varırsınız. Işıl Bayraktar eşliğinde, “Gezi Rehberi”nin her bölümünde dinamik bir bakış gözler önüne seriliyor ve farklı bir gezinin izini sürmeye devam ediyor. Engel olunamayan merak duygusu, gençliğin enerjisiyle birleşiyor. Dünya’nın gizemli havasında yapılan gezilerle sürüyor.

Bölümler
Karaburun'da İnecek Var
Mardin'in Düşleri
Mavi Cennet
Siperlerde
Bursa - 2

Işıl Bayraktar, 5 Mart 1981'de İstanbul’da doğdu. Yeşilköy Arif Şenel İlkokulu, Saint Benoit Fransız Lisesi, ve İstanbul Üniversitesi Fransızca Mütercim Tercümanlık Bölümü’nden eğitimini tamamladı. Küçük yaşlarda müziğe duyduğu ilgiyle org eğitimi aldı. Üniversite ikinci sınıfta iken, eşzamanlı olarak Müjdat Gezen Sanat Merkezi Actor’s Studio’da oyunculuk, şan ve dans eğitimi aldı. Profesyonel çevirmen olan Işıl Bayraktar, birçok uluslararası kongre ve organizasyonda sözlü çeviri, film festivallerinde altyazı çevirisi ve kitap çevirisi görevlerinde iş aldı. İlgi alanları edebiyat, müzik, sinema ve psikoloji olan Işıl Bayraktar, 2006 yılında İZ TV’de metin yazarlığına başladı. Şimdi “Gezi Rehberi” adlı programın yapım sorumlusu, sunucusu ve metin yazarı. Fransızca, İspanyolca ve İngilizce biliyor.

 Gezi Rehberi izle

 

Gezi Rehberi izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk, iz tv, gezi rehberi izle, ışıl bayraktar, belgesel programları,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.