TIKLA ARA
Galatasaray
Fenerbahçe

Galatasaray - FenerbahçeMaçı Canlı İzle

TOD paketleri ile Süper Lig'in 2023-2024 sezonunda oynanacak olan Galatasaray - Fenerbahçe derbisini internetten canlı izleyebilirsiniz. Taraftar ve Süper Lig paketlerinin aylık, sezonluk, yıllık paket çeşitlerinden dilediğinizi seçerek telefon, tablet, laptop, bilgisayar, Smart TV, Apple TV, Android TV üzerinden Galatasaray ile Fenerbahçe takımı arasındaki ezeli derbiyi anında izlemeye başlayabilirsiniz.


Galatasaray - Fenerbahçe Maçını İnternetten Canlı İzle!

Hemen İzle

Canlı İzle

Süper Lig maçlarını internet üzerinden canlı izleyin!

Taahhütsüz

Taahhüt ve otomatik çekim yok!

Reklamsız İzle

Reklam olmadan kesintisiz izleme keyfini yaşayın!


Galatasaray - Fenerbahçe Maçı Ne Zaman?

Galatasaray takımı ile Fenerbahçe takımı arasında oynanacak olan 2023-2024 sezonu Süper Lig maçını TOD paketleri ile canlı izleyebilirsiniz. Aylık, haftalık ve sezonluk paket satın alarak; ister sadece kendi takımınızı, isterseniz de tüm Süper Lig maçlarını hemen izlemeye başlayın!

Derbiyi Web'den, Cep'ten, TV'den İzle!

TOD paket satın alarak Galatasaray - Fenerbahçe derbisini bilgisayarınızdan, telefonunuzdan, Smart TV'den ve Android TV'den dilediğiniz yerden ezeli derbiyi izlemeye başlayabilirsiniz.

Galatasaray - Fenerbahçe Maçını Nasıl izlerim?

Galatasaray - Fenerbahçe maçını internetten canlı izlemek için TOD Süper Lig paketi kupon kodu almalısınız. Tüm Süper Lig maçlarını veya sadece taraftarı olduğunuz takımın maçlarını izleyebileceğiniz aylık, yıllık paket seçenekleri bulunmaktadır.

Kupon kodu satın aldıktan sonra TOD hesabınıza giriş yaparak kupon kodunu yükleyebilirsiniz. Mevcut üyeliğiniz bulunmuyorsa yeni üyelik oluşturarak kupon kodunu tanımlayabilir, paketinizi hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Kupon kodu ile yapılan üyeliklerde otomatik yenileme bulunmamaktadır.


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.