TIKLA ARA

Fish Hooks Balık Oltası

Tanıştıralım; balık Milo, Oscar ve Bea... Onlar, üç yakın arkadaş. Üstelik aynı okula gidiyorlar; bir dükkanda duran dev bir akvaryumun içindeki Freshwater Lisesi’ne.


Balık Oltası - Fish Hooks filmini Digiturk Disney Channel kanalından izleyebilirsiniz.

Balık Oltası - Fish Hooks

Fish Hooks Balık Oltası

Balık Oltası - Fish Hooks , Anime Çizgi filmini Hafta içi  her gün Digiturk Disney Channel kanalından izleyebilirsiniz.

Balık Oltası - Fish Hooks

Tanıştıralım; balık Milo, Oscar ve Bea... Onlar, üç yakın arkadaş. Üstelik aynı okula gidiyorlar; bir dükkanda duran dev bir akvaryumun içindeki Freshwater Lisesi’ne. Kahramanlarımız, birlikte genç olmanın zorluklarını ve güzelliklerini keşfediyorlar. Sıradışı maceralar da hiç eksik olmuyor hayatlarından; dev ıstakoz saldıraları ya da hamster kafeslerine düzenlenen bir okul gezintisi gibi.Dizide bir pet shop içinde yaşayıp liseye giden Milo, utangaç kardeşi Oscar ve ünlü olmak isteyen Bea'nın günlük hayatları konu alınır. Istakoz saldırıları, sivilce sorunları, arkadaşlıklar, hamster kafeslerine okul gezileri gibi olaylar gösterilir. Ana ve yinelenen dökümünü Disney Channel 26 Ağustos 2010'da basın açıklamasında açıkladı.

Balık Oltası (İngilizce: Fish Hooks) Noah Z. Jones tarafından yaratılmış bir Amerikan çizgi dizisidir. İlk bölümü Türkiye'de 12 Şubat 2011'de, ABD'de 24 Eylül 2010'da başlamıştır. Dizinin ön gösterimi Türkiye'de 15 Ocak 2011'de, ABD'de ise 3 Eylül 2010'da yayınlanmıştır. Balık Oltası'nın yıldızları "Tam Raven'a Göre" ve "Cory Beyaz Saray'da"'nın yıldızı Kyle Massey (Milo), "Jonas L.A."'nın yıldızı Chelsea Kane (Bea) ve Justin Roiland (Oscar)'dır. Şu anda Amerika'da 2. Sezon'u yayınlanmaktadır. Türkiye'de 2. Sezon 13 Nisan 2012'de Disney Channel'ın yepyeni cuma gecesinde başlamıştır.

Karakterler

Milo
Okulu sevmeyen, tavşanlardan çok hoşlanan, maceraperest ve elmayı seven bir balıktır. Eğlenmeyi sever, derslerinde pek başarılı değildir. Aklına eseni yapar. Oscar ile hem arkadaş hem de kardeştir. Kayıp Köpek bölümünde Murphy adlı bir köpeği olmuştur. Yaşasın Hamsterwood bölümünden Bea Dates Milo bölümüne kadar Pamela Hamster ile sevgili olmuştur. Sadece Bea'nin Milo ile Randevusu bölümünde Bea ile sevgili olmuştur. Guys' Bight Out bölümün sonunda Shilo'ya aşık olmuştur ve onunla sevgili olmuştur.

Oscar
Çalışkan, akıllı ve Milo'nun maceralarını pek sevmeyen biridir. Strese, heyecana gelemez ve hemen terlemeye başlar. Oscar, Bea'ye aşıktır ama duygularını açıklayamaz. Randy, Bea'ye aşık olduğu için ondan hoşlanmaz. Video oyunlarını sever. Balık Oltası'nın Bana Bir Melek Balığı Gönder, Guys' Night Out, Oscar is a Playa ve Fish Prom bölümlerinde Angela ile birlikte olmuştur. Guys' Night Out'ta Angela ile sevgili olmuşlardır.

Bea
Bea'nin hayali bir ünlü bir balık olmaktır. Televizyonlara çıkmak ister. En iyi oyunculardan biri olmak idealleri arasındadır. Okulda onu herkes sever. En iyi dostları Oscar, Milo ve Bi İçimsu'dur. Steve Jackson'a hayrandır. Lisesindeki tiyatrolara katılır. Randy'den hoşlanmaz. Herkesin onu beğenmesini ister.
Clamantha (Midyebaz): Oscar'a aşık olan, amigo kaptanı olan bir midyedir. Ayrıca Midyebaz bir yıllık editörüdür. Midyenaz'dan nefret eder.
Shellsea (Bi İçimsu): Bea'nin en iyi arkadaşlarından biridir. Sürekli mesajlaşır. Modayı sever. O da diğer kızlar gibi Steve Jackson'u sever.
Mr. Baldwin (Bay Baldwin): Hamile bir deniz atıdır. Tatlısu lisesinde öğretmenlik yapar. Milo'yu hiç sevmez. Muhteşem Balık Baldwin bölümünde Milo, Bea ve Oscar onun Kaptan Akvaryum olduğunu zannetmiştir.
Esmargot: Salyangozdur ve sürekli hastadır.
Koi: Koi bir Koi Balığıdır. Koca bir balıktır. Birazcık erkeğe benzer; ama bir kızdır. Bea, Bi İçimsu, Esmargot ve Finberley ile takılır. Oscar'ın Gizli Hayranı bölümünde Milo'ya aşık olmuştur.

  Fish Hooks Balık Oltasıizle

 

Fish Hooks Balık Oltası izle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: disney channel, fish hooks izle, digiturk çizgi film, balık oltası konusu, balık oltası izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.