TIKLA ARA
Digiturk Filmin Yıldızı ile İnternet Kampanyası

Digiturk Filmin Yıldızı ile Limitsiz İnternet Kampanyası

Digiturk Filmin Yıldızı Paketiyle Limitsiz İnternet Bir Arada! Filmin Yıldızı Paketindeki TV’de ilk kez yayınlanan filmlerle sinema keyfini yaşarken süper hızlı interneti Digitürk’ten kullanın.

ADSL/VDSL/FİBER İnternet Paketi (Hız/Kota/AKK) İnternet Paket Fiyatı Digiturk Paketi Digiturk Paket Fiyatı Toplam Kampanya Fiyatı
ADSL 8 Mbps'ye kadar Limitsiz 50 GB AKK 54 TL Filmin Yıldızı 49 TL 103 TLADSL/VDSL/FİBER İnternet Paketi (Hız/Kota/AKK) İnternet Paket Fiyatı Digiturk Paketi Digiturk Paket Fiyatı Toplam Kampanya Fiyatı
ADSL 8 Mbps'ye kadar Limitsiz 50 GB AKK 54 TL Filmin Yıldızı 49 TL 103 TL
ADSL 16 Mbps’ye kadar Limitsiz 50 GB AKK 59 TL Filmin Yıldızı 49 TL 108 TL
FİBER 24 Mbps'ye kadar Limitsiz 50 GB AKK 54 TL Filmin Yıldızı 49 TL 103 TL
FİBER 50 Mbps Limitsiz 50 GB AKK 54 TL Filmin Yıldızı 49 TL 103 TL
ADSL 4 Mbps'ye Kadar Platin Paket 99 TL Filmin Yıldızı 49 TL 148 TL
FİBER 50 Mbps Akıllı Paket 50 GB 54 TL Filmin Yıldızı 49 TL 103 TLKampanyadan Yararlananları Bekleyen Hediyeler


İlk ay beIN Sports hediye!

Digiturk + İnternet Kurulumu

Internet + Digiturk Aktivasyonu

Modem Kullanim ÜcretiKampanyada Neler Bulunmakta?


Digiturk ile Hızına Hayran Kalacağın İnternet

Hızına yetişemeyeceğiniz internetin keyfini sürme zamanı geldi. Altyapınızın destek verdiği en yüksek hızla internete bağlanın. Üstelik sizi bekleyen avantajlı fiyatları ile!Digiturk ile Sinema Salonu Evinizde

Her ay size özel 40 yeni film, Türkçe dublaj ve orijinal dilde ses seçeneğiniz, İngilizce altyazı ve betimleme seçenekleri ile!


İstediğiniz İçeriği İstediğiniz Zaman İzleme Özgürlüğünüz!

En yeni dizileri, film ve programları beIN CONNECT sayesinde dilediğiniz zaman izleme özgürlüğünüz var. Üstelik Fiber İnternet üyeliklerinde kotam etkilenir sorunu olmadan, ek ücret ödemeden!

beIN CONNECT’i Dilediğin Yerde İzle

Digiturk Filmin Yıldızı ile Limitsiz İnternet Kampanyasına üye olmanız durumunda beIN Connect’i cepten, webden, tabletten dilediğiniz yerden izleyebilirsiniz. 100’den fazla dizi ve 1000’den fazla filmi hiçbir ek ücret ödemeden istediğiniz zaman istediğiniz yerden keyifle izleyin!Digiturk’le Filmin Yıldızı + İnternet Kampanyası kapsamında hem Digiturk hem de Turkcell Superonline üyeliği için ayrı ayrı 24 ay taahhüt verilmesi gerekmektedir. Mevcut Digitürk üyeleri bu kampanyadan faydalanamaz. Kampanyadan yalnızca yukarıda belirtilmiş şartlara ve fiyatlara uyan yeni Digiturk aboneleri faydalanabilir. Digiturk ile taahhüt süreniz değişmeden üst paketlere geçiş sağlamanız mümkündür. Taahhüdü bozma durumunda ise taahhüt bozduğunuz güne kadar sağlanan tüm indirimler BTK’ya uygun şekilde faturalandırılacaktır.Superonline Fiber altyapısı olan herkes fiber internet üyeliğine sahip olabilir. VDSL paketlerden faydalanmak için öncelikle hattınızın VDSL 2 teknolojisini desteklemesi gerekir. İnternet hızınız hattınızın santrale olan uzaklığına göre değişebilir. Seçtiğiniz pakette belirtilen hıza kadar hattınızın desteklediği en yüksek hızı alırsınız. Telefon hattınız olmasa dahi bu kampanyaya aylık 10 TL ADSL/VDSL ücreti vererek faydalanabilirsiniz. Turkcell Superonline fiber altyapınız olması durumunda hiçbir ek ücret ödemezsiniz.

Digiturk Fatura

Kampanyaya katılım öncesi Digiturk ve Turkcell Superonline ile iki ayrı sözleşme imzalanır. Bu kampanyada faturalarınız tarafınıza iki ayrı firmadan gönderilir. Fatura ödemeniz Digiturk’te ön ödemeli olacak şekilde, Superonline’da ise takip eden ayın başında olacak şekilde kesilir.

Modem

Digitürk Filmin Yıldızı + İnternet Kampanya fiyatlarına ADSL ve VDSL’de 4 TL, Fiber’de 7 TL tüm vergiler dahil olmak üzere modem kullanım ücreti dahildir. Modemler Turkcell Superonline mülkiyetinde kullanımınıza verilmiştir.

Adil Kullanım Koşulları Bilgileri

Limitsiz AKK’li Paket: Bu pakette internet kullanımınız limitsizdir. AKK dolması durumunda 8 Mbps limitsiz pakette 3 Mbps indirme hızında, 12 Mbps pakette 5 Mbps indirme hızında internet kullanırsınız.02:00 – 08:00 saatlerinde ki internet kullanımız AKK’yedahil değildir.

Akıllı Paket: Hem yüksek hızda internet alıp hem kontrol bende olsun isteyenlere özel akıllı paket! Bu pakette kota sonrası aşım ücreti derdin yok. Turkcell Superonline’dan ek kota alarak Joker kota ile kullanımına devam edebilirsin.

AKK’siz Platin Paket: Bu pakette sınırlamalar yok. AKK yok, hız düşme yok. Sınırlamalara takılmak istemeyenlere özel!

Digiturk Kurulum

24 aylık taahhüt yaptırmanız durumunda Digitürk iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. Kampanya iptali, taahhüt bozma durumlarında cayma bedeli ücreti yansıtılacaktır.

Digiturk Hediye Paket Hakkında

İlk ay hediye Bein Sports’dan yararlanmak için; Digiturk Filmin Yıldızı + İnternet Kampanyasına üye olduğunuz tarihten sonraki 15 gün içerisinde Digiturk Müşteri Hizmetleri’ni arayarak veya Digitürk Online İşlemler’den kişisel veri işleme ve paylaşım iznine onay vermeniz gerekmektedir. Onay vermeniz durumunda size daha iyi hizmet sağlanabilmesi amacıyla Digiturk tarafından hizmet, kampanya ve projelere yönelik avantaj ve tekliflerin sizlere iletilmesine izin vermiş olursunuz.Tüm Digiturk Paketlerini görmek için buraya tıklayınız.


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.