TIKLA ARA
Fatih Karagümrük
İttifak Holding Konyaspor

Fatih Karagümrük - İttifak Holding KonyasporMaçı Canlı İzle

beIN Connect paketleri ile Süper Lig'in 16. haftasında 11.12.2021 13:30:00 tarihinde oynanacak olan Fatih Karagümrük – İttifak Holding Konyaspor maçını internetten canlı izleyebilirsiniz. Taraftar ve Süper Lig paketlerinin aylık, sezonluk, yıllık paket çeşitlerinden dilediğinizi seçerek telefon, tablet, laptop, bilgisayar, Smart TV, Apple TV, Android TV üzerinden Fatih Karagümrük ile İttifak Holding Konyaspor takımı arasındaki maçı anında izlemeye başlayabilirsiniz.


Fatih Karagümrük - İttifak Holding Konyaspor Maçını İnternetten Canlı İzle!

Hemen İzle

Canlı İzle

Süper Lig maçlarını internet üzerinden canlı izleyin!

Taahhütsüz

Taahhüt ve otomatik çekim yok!

Reklamsız İzle

Reklam olmadan kesintisiz izleme keyfini yaşayın!


Fatih Karagümrük - İttifak Holding Konyaspor Maçı Ne Zaman?

Fatih Karagümrük takımı ile İttifak Holding Konyaspor takımı arasında oynanacak olan Süper Lig maçını 11.12.2021 13:30:00 tarihinde beIN Connect paketleri ile canlı izleyebilirsiniz. Aylık, haftalık ve sezonluk paket satın alarak; ister sadece kendi takımınızı, isterseniz de tüm Süper Lig maçlarını hemen izlemeye başlayın!

Web'den, Cep'ten, TV'den İzle!

beIN Connect paket satın alarak Fatih Karagümrük - İttifak Holding Konyaspor maçını bilgisayarınızdan, telefonunuzdan, Smart TV'den ve Android TV'den dilediğiniz yerden maçı izlemeye başlayabilirsiniz.

Fatih Karagümrük - İttifak Holding Konyaspor Maçını Nasıl izlerim?

Fatih Karagümrük - İttifak Holding Konyaspor maçını internetten canlı izlemek için beIN Connect Süper Lig paketi kupon kodu almalısınız. Tüm Süper Lig maçlarını veya sadece taraftarı olduğunuz takımın maçlarını izleyebileceğiniz aylık, yıllık paket seçenekleri bulunmaktadır.

Kupon kodu satın aldıktan sonra beIN Connect hesabınıza giriş yaparak kupon kodunu yükleyebilirsiniz. Mevcut üyeliğiniz bulunmuyorsa yeni üyelik oluşturarak kupon kodunu tanımlayabilir, paketinizi hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Kupon kodu ile yapılan üyeliklerde otomatik yenileme bulunmamaktadır.
Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.