TIKLA ARA
Faruk Yalçın Zoo Hayvanat Bahçesi Fırsatı

Faruk Yalçın Zoo Hayvanat Bahçesi Fırsatı

Digiturk abonelerini ailecek güzel bir gün geçirme fırsatı! Faruk Yalçın Zoo Hayvanat Bahçesi hayvanların sevimli dünyasına her pazartesi ailece(çift kişilik) ücretsiz giriş fırsatı.

Fırsat Şartları:

Kampanyadan sadece Digiturk aboneleri faydalanabilir.
Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Park Darıca’da yer almaktadır.
Kampanyaya katılmak için Digiturk Online İşlemlere giriş yaparak FIRSATLAR kategorisinde yer alan Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi Ve Botanik Park’a ait görseli tıklayıp kampanya kodu alınması gerekmektedir.
Kampanyadan sadece veri işleme / veri paylaşım izni olan üyeler şifre alabilir. İzni olmayan üyeler veri işleme/veri paylaşım iznin vererek işlem yapabilir.
Ücretsiz giriş fırsatı için her üye’nin 2 adet kampanya kodu alma hakkı bulunmaktadır. Alınan her bir kampanya kodu 1 kişiliktir. Bu sebeple 2 adet kod alınması gerekmektedir. Örnek: şifre Al butonuna iki kere basılmalıdır. Giriş yapacak olan üye iki kişiden fazla ise, gişede fazla olan kişi sayısı kadar giriş bedelini ödeyerek giriş yapabilir.
Giriş yapacak olan abone dahil 4 kişiden fazla ise, gişede fazla olan kişi sayısı kadar giriş bedelini ödeyerek giriş sağlanır.

Kategori: Fırsatlar
Faruk Yalçın Zoo Hayvanat Bahçesi Fırsatı

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.