TIKLA ARA

Fantezi Futbol www.ligtv.com.tr de başladı

Fantezi Futbol www.ligtv.com.tr de başladı


Futbol dünyasının yakından takip ettiği www.ligtv.com.tr okuyucularına yeni bir hizmet sunuyor. Futbolseverler, artık hem kendilerinin futbol bilgilerini ölçecek, hem de rakipleriyle amansız bir yarışa girecek!.. Çünkü www.ligtv.com.tr'de, Fantezi Futbol başladı.

Futbolseverin en büyük hayalidir, bir takımın başında sahaya çıkıp şampiyonluk mücadelesi vermek. Üstelik, birçok taraftar tuttuğu takımın maçını izlerken teknik direktörüne kızar, ya da transfer döneminde yönetimini yanlış bir futbolcuyu aldılar diye eleştirir. Şimdi futbolseverler, takımlarına artık istedikleri oyuncuları alıp, istedikleri taktikleri seçebilecek. Futbol bilgisine güvenen binlerce futbolsever ligtv.com.tr'de amansız bir yarışa girecek.

Fantezi Futbol sayesinde futbolseverler, kendi ligini kurabilecek, kendi aralarında yarışabilecekler. Haftalar geçtikçe mücadele daha da heyecanlı hale gelecek, arkadaşlar arasında futbolu kimin daha iyi bildiği ortaya çıkacak!..

Futbolseverleri teke tek maç yapmaya çağırıyoruz !.. Birisi sizden daha iyi mi takım kuracağını iddia ediyor. Hemen onu teke tek maç yapmaya çağırın ve iddianızı ortaya koyun..

Ligtv.com.tr Fantezi Futbol, her hafta sürpriz ödüller verecek. Her haftanın birincisi ücretsiz Lig TV üyeliği; ikincisi, tuttuğu takımın orijinal formasını kazanırken, haftanın üçüncüsü ise futbol topuyla ödüllendirilecek. Ve haftalar ilerledikçe çok büyük ödüller Ligtv.com.tr Fantezi Futbolda dereceye girenlerin olacak

Turkcell Süper Lig ve Fortis Türkiye Kupası'nın gollerini internette sadece www.ligtv.com.tr'de izleyen futbolseverler, sürekli güncellenen haberler, gündem yaratan özel röportajlar, ScoreBoard, İstatistikler, Milli takımlar, Avrupa ligleri, Dünya futbolu gibi özel sayfaların ardından şimdi de Fantezi Futbol'a kavuştular.

Fantezi Futbol ile ilgili detaylı bilgi: Fantezi FutbolKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: ligtv.com.tr, ligtv, fantezi futbol, fantazi futbol, lig tv fantezi futbol oyna,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.