TIKLA ARA

Exodus: Tanrılar ve Krallar - Exodus: Gods and Kings

Firavun Ramses'in baskılarından kaçmak için, Gerçekten isteyen 600 bin insan ile birlikte binbir türlü engeli aşma çabaları, Ridley Scott'ın epik diliyle birlikte izleyicilerle buluşacak.


Exodus: Tanrılar ve Krallar - Exodus: Gods and Kings filmini Digiturk Salon 1 kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Exodus: Tanrılar ve Krallar - Exodus: Gods and Kings

Exodus: Tanrılar ve Krallar - Exodus: Gods and Kings izle

İlk Gösterim tarihi: Exodus: Tanrılar ve Krallar - Exodus: Gods and Kings filmini 15.4.2015 08:00 - 10:24 tarihinde Digiturk Salon 1 kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Exodus: Tanrılar ve Krallar - Exodus: Gods and Kings

2014 - ABD, İngiltere, İspanya, Dram, Tarih Exodus: Tanrılar ve Krallar - Exodus: Gods and Kings filmin yönetmenliğini Ridley Scott yaptığı Oyuncuların seslendirmeleri Christian Bale, Ben Kingsley, Sigourney Weaver, John Turturro, Aaron Paul'ten oluşmaktadır.

Firavun Ramses'in baskılarından kaçmak için, Gerçekten isteyen 600 bin insan ile birlikte binbir türlü engeli aşma çabaları, Ridley Scott'ın epik diliyle birlikte izleyicilerle buluşacak. Hz. Musa'nın İsrailoğulları'nı kölelikten kurtarma hikayesi.

Sir Ben Kingsley
, Hint kökenli İngiliz sinema sanatçısı. 1943'te Scarborough, Yorkshire'de Krishna Pandit Bhanji adıyla doğdu ve Pendlebury'de büyüdü. Salford Üniversitesinde öğrenim gördü. Daha sonra Lancashire'da şimdi ki Ben Kingsley Tiyatrosuna evsahibi olan Pendleton Koleji'nden eğitim aldı. Babası Harji Bhanji Kenya asıllı Hintli bir tıp doktoru, annesi Anna Lyna Mary 1920'lerde sinemayla ilgilenmiş eski bir aktristti.

John Turturro
1983'te, Eugene O'Neill Theatre Center'daki Oyun Yazarları Konferansı'nda, John Patrick Shanley'nin Danny and the Deep Blue Sea oyununda başrol oynadı. Ertesi yıl bir off-Broadway prodüksiyonunda tekrarladığı bu rolle Obie Ödülü kazandı. Turturro'nun Five Corners filmindeki performansını çok beğenen Spike Lee onu Do the Right Thingin kadrosuna aldı.

Aaron Michael Paul
, Amerikalı aktör. Birçok Amerika dizisinde rol aldıktan sonra HBO kanalındaki Big Love dizisindeki performansıyla isminden söz ettirmeyi başardı. Bu başarısından sonra bir karar vererek AMC dizilerinden olan ve döneme damgasını vuran Breaking Bad dizisine geçiş yaptı. Dizide canlandırdığı Jesse Pinkman karakteriyle bir anda ismini tüm dünya duydu. Ve dizideki oyunculuğuyla birlikte Emmy Ödül Töre'ninden iki kez en iyi yardımcı aktör ödülünü kazandı.

Sigourney Weaver
8 Ekim 1949, New York. Susan Alexandra Weaver Babası Pat Weaver (NBC-TV yöneticisi), annesi Elizabeth Inglis (aktris), kardeşi Tarajan (adını bir Roma İmparatoru'ndan almış), amcası Doodles Weaver (aktör).Jim Simpson'la evli. Charlotte adında bir çocuğu var. Stanford University ve Yale University mezunu.

Resimler

Exodus: Tanrılar ve Krallar - Exodus: Gods and Kings izle

Exodus: Tanrılar ve Krallar - Exodus: Gods and Kings izle

Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: sinema tv, exodus: gods and kings konusu, digiturk 2015 filmleri, exodus: gods and kings izle, exodus: tanrılar ve krallar izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.