TIKLA ARA

En Yakın Digiturk Bayileri Adres ve Telefonları

En Yakın Digiturk Bayileri Adres ve Telefonları

Çevrenizde size en yakın Digiturk (beIN Sports) yetkili bayilerinin nerede olduklarını bu konumuzdan bulabilirsiniz. Yakınınızdaki tüm yetkili satış noktaları ve teknik servis bayilerinin güncel haritalı adres ve telefonlarına en hızlı ve doğru şekilde ulaşabilirsiniz.


En yakın Digiturk bayilerine ulaşmak için: 0(212) 942 33 98


Yakınınızdaki tüm Digiturk şubelerinin güncel adres, telefon ve diğer bilgilerine detaylı olarak ulaşmak için aşağıdan il seçimi yaparak Digiturk (bein Sports) bayileri listesine ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz ili seçerek konumuza en yakın yetkili Digiturk bayisini hemen bulabilirsiniz.Digiturk bayilerinde teknik servis ve arıza, fatura ödeme, kurulum ve aktivasyon, kart ve kutu iade, yeni abonelik ve iptal işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Digiturk teknik servis ve arıza kaydı için yukarıda bulunan il listesinde size en yakın bayinin iletişim bilgilerine ulaşarak hızlıca destek ve talep kaydı oluşturabilirsiniz.

Türkiye genelinde bulunan yetkili Digiturk hizmet noktalarına yukarıda il filtreleme tablosunu kullanarak ulaşabilirsiniz.

Digiturk merkezlerine ulaşmanızı kolaylaştıran il filtreme listemiz ile size en yakın Digiturk bayisini bulabilir ve isteklerinizi en kolay şekilde halledebilirsiniz. Bunun yanında güvenilir ve güncel olan resmi yetkili Digiturk bayileri listemizde aradığınız tüm hizmetleri bulabilir ve canlı destek alabilirsiniz. Ek olarak servislerin kaçta kapandıkları, çalışma günleri, Digiturk paket ve kampanyalar hakkında bilgiler gibi birçok hizmet hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Almak istediğiniz bilgi veya yardıma ulaşmak için en iyi desteği Digiturk yetkili bayi ve servislere giderek veya telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.