TIKLA ARA

Elizabethtown

Drew Baylor spor ayakkabıları üreten büyük bir şirkette ayakkabı tasarımcısı olarak görev yapmaktadır.


Elizabethtown filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Elizabethtown

Elizabethtown izle

İlk Gösterim tarihi:Elizabethtown 30.8.2013 23:35 - 01:10 Digiturk Moviemax Festival HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Elizabethtown

2005 - ABD Tür : Dram , Komedi , Romantik türündeki Elizabethtown filmin yönetmenliğini Cameron Crowe yapmaktadır.Film oyuncuları Orlando Bloom , Kirsten Dunst , Jessica Biel , Alec Baldwin , Susan Sarandon oluşmaktadır.

Drew Baylor spor ayakkabıları üreten büyük bir şirkette ayakkabı tasarımcısı olarak görev yapmaktadır. Patronuyla arası çok iyidir. Şirketin yükselen yıldızı olarak tanınmaktadır. Ancak son yaptığı spor ayakkabı tasarımındaki hatası nedeniyle kampanya fiyaskoyla sonuçlanır. Şirketini 972 milyon dolar zarara uğrattığı için de işinden kovulur. Sanki bütün bunlar yetmezmiş gibi özel hayatında da işler kötüye gider. Annesinden gelen telefonla, babasının öldüğü haberini alır. Babasının cenazesini alıp getirmek için bir an önce uçağa atlayıp Kentucky eyaletindeki Elizabethtown'a hareket etmesi gerekmektedir. Hayatta olduğu sırada hiç geçinemediği ve anlaşamadığı babasının cenazesini alma görevi ona düşmüştür. Uçak yolculuğu sırasında Claire adlı hostesle tanışır. Hayata daima pozitif açıdan bakan bir kadın olan Claire, Drew'in hayatının akışını değiştirecektir. Kentucky'e ulaşan Drew orada babasının hayatı ve aile kökenleri üzerine o güne kadar duymadığı çok sayıda detay öğrenir. Claire'in de yardımıyla kendi kaderiyle ilgili birtakım olasılıkları keşfetmeye başlar.

Kirsten Dunst, (d. 1982) ABD'li sinema oyuncusu. Sam Raimi'nin Örümcek Adam (Spider Man) üçlemesinde canlandırdığı Peter Parker'ın sevgilisi Mary Jane Watson rolüyle hatırlanmaktadır. Çok küçük yaşlardan bu yana sinema dünyasında olan Dunst, Vampirle Görüşme (Interview with the Vampire), Masumiyetin İntiharı (The Virgin Suicides), Gençlik Ateşi (Bring it On), Sil Baştan (Eternal Sunshine of the Spotless Mind) ve Melancholia gibi filmleri ile de tanınmaktadır.

Alexander Rae Baldwin III olan Alce Baldwin, Amerika'nın New York eyaletinde 03.04.1958 tarihinde doğdu.Onu Ünlü Yapan Ne? Beetlejuice (1988) filmindeki Adam Maitland rolüEğitim George Washington University, Washington, D.C. (Politika Bilimi) New York University, New York, (Drama)

Orlando Bloom
İngiltere doğumlu genç aktör çıkışını Yüzüklerin Efendisi ( Lord Of The Rings ) serisindeki Legolas rolüyle yaptı. Karayip Korsanları serisinde başarısını önemli ölçüde hayran kitlesi oluşturdu. Holywood'a atlamadan öncesinde İngiltere de televizyon şovları ve programlarında yer alıyordu. Eğitimini, Guildhall School of Music and Drama (Guildhall müzik ve drama okulu)da tamamladı.

Susan Abigail Tomalin
'dir.Dokuz kardeşin en büyüğüdür.1964 yılında Edison High School'dan mezun olduktan sonra The Catholic University of America'ya devam etti.Bu okuldan 1968 yılında drama bölümünden derece ile mezun oldu.1967'de ilk eşi Chris Sarandon ile okulda tanıştı.İsminin duyulmaya başladığı film 'Lovin Molly' (1974) ile oldu.1980 yılına gelindiğine ona ilk oscar adaylığını kazandıran 'Atlantic City' filminde rol aldı.1988 yılında Tim Robins ile birlikte 'Bull Durham' adlı filmde oynadı.Bu filmden sonra beraber olmaya başlayan çiftin iki çocuğu oldu.4 kez oscara aday olan sanatçı ilk oscarını 1996 yılında 'Dead Man Walking' ile en iyi yardımcı kadın oyuncu dalında aldı.

IMDB Puanı: 6.7/10 ( 39.392 kişi oy verdi.)

Resimler

Elizabethtown izle

 

Elizabethtown izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, elizabethtown konusu, digiturk 2014 filmleri, elizabethtown oyuncu, elizabethtown izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.