TIKLA ARA

Digitürk Web TV Paketleri

Digitürk Web TV Paketleri ile ilgili bilgiler


Digiturk WEB Tv paketleri ile ilgili bilgiler aşağıdadır.İngiltere Premier Ligi Sezonluk Paket 2012 - 2013

Dünyanın en çok izlenen ligi İngitere Premier Lig 79,99 TL'ye Digiturk Web TV'de izleyebilirsiniz.Giriş Paketi

Spor Seç İzle Paketi ile maç biter spor bitmez! Beko Basketbol Ligi, Süper Toto Süper Lig, İtalya Serie A ve İngiltere Premier Ligi maçları bittikten hemen sonra özetlerini, maç sonu röportajlarını sıcağı sıcağına Digiturk Web TV'den izleyebilirsiniz. Ayrıca goller ve kaçırdığınız veya tekrar izlemek istediğiniz maçların 90 dakikaları da bu pakette. LigTV programları ve sadece WebTV'ye özel hazırlanan içerikleri de buradan takip edersiniz. Üstelik Digiturk Web TV'de 1 aylık paket sadece 1TL.

Digiturk Web TV ile ilgili ayrıntılı bilgi ve giriş yapmak için buraya tıklayınız.

Digiturk Web TV ile ilgili bilgiler:

Digiturk Web TV Nedir?

Digiturk WebTV,  internet üzerinden canlı olarak televizyon yayınlarını izleyebileceğiniz, Digiturk'ün geniş kapsamlı içeriklerine ulaşabileceğiniz bir web sitesidir. www.digiturkwebtv.com.tr üzerinden Digiturk üye girişi yaparak yayınları izleyebilirsiniz.

Digiturk Web TV'ye üyelik ücretsizdir. Sadece satın aldığınız programlar üzerinden ücret ödersiniz.

Digiturk web tv'de içerik satın almak iztediğiniz zaman ilgili içeriğin sayfasında satın al butonuna tıklıyorsunuz. Sayfa sizi satın alma bölümüne yönlendirmektedir. Dilerseniz kredi kartı v.b ödeme türleri ile satın alma işlemi yapabileceğiniz gibi Digitürk üyesiyseniz faturanıza yansıtma seçeneği ile satınalma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile Digiturk Web TV'den içerik satın alırken taksit yapma opsiyonları da bulunmaktadır. 


Digiturk Web TV'de bulunan paket türleri nelerdir?


WebTV'de futbol paketleri bulunmaktadır. Futbol paketlerinde Canlı Maç Paketlerini haftalık, aylık, sezonluk, yarı sezonluk, sadece haftasonu, sadece derbi maçları veya taraftar paketi olarak satın alabilirsiniz.


Digiturk abonelerinin Digiturk Web TV'deki avantajları:


Digiturk abonelerine Digiturk WebTv'deki tüm içerikler daha avantajlı olarak sunulmaktadır. Ayrıca Digiturk paket aboneliklerinize göre birçok program ve kanalı ücretsiz olarak seyredebilirsiniz. Örneğin Digiturk aboneleri Digiturk webTV üzerinden Moviemax içeriklerine ücretsiz olarak erişebilirler. Bu fırsatlardan faydalanabilmek için sistemde Digiturk abone numaranızın mutlaka kayıtlı olması gereklidir.

 

Digiturk izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk web tv paketleri, digiturk web, internetten lig tv izleme, lig tv paketleri, digiturk web tv kanalları,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.