TIKLA ARA

Digiturk Salon filmlerine dikkat!

Temmuz ayında Digiturk salonlarda, yakın tarihli, ses getirmiş yapımlar var.


Tim Burton'ın henüz yapım aşamasında olay yaratan, hem görsel tarzı hem de oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Alis Harikalar Diyarında filmini bu ay izleyebilirsiniz. Beyazperdede hayal gücünü kullanarak eşsiz bir sinema yaratan Burton'ın Alis uyarlaması bir yandan kaynak kitaba sonuna kadar bağlı kalıyor.

Bir İtalyan klasiğinin yeniden yapımı. Aynı anda hüzünlü ve keyifli bir film. Robert De Niro, farklı şehirlerde yaşayan çocuklarını ziyaret eden acılı bir baba. Çocuklarını keyifli ve mutlu bir ruh hali içinde bulması onun acılarını azaltıyor ama acaba çocuklar gerçekten keyifli mi?

Romantik Komedi, adı üzerinde, tam bir rom-kom, yani romantik-komedi. Hepimiz bu türü en iyi Hollywood'un becerdiğini biliyoruz. Fakat Romantik Komedi, öyle bir kimya ortaya koyuyor ki, hem türün kurallarını başarıyla uyguluyor hem de farkını ortaya koyuyor. Oyuncuların romantik kimyası tutmuş, ortam ve müzikler şahane.

İspiyoncu'yu izlerken, izlediklerinizin zamanında yaşandığına, filmin gerçek bir olaydan uyarlandığına inanamayacaksınız. Bir üst düzey neden şirket sırlarını FBI'a verir? İşte film bu hassas sorunun üzerine gidiyor ve gücünü kahramanın sarsıntılı psikolojisinden alıyor.

Arkadaşım Canavar'ın yönetmen koltuğunda, reklam ve video klip dünyasında kendisini kabul ettirdikten sonra beyazperde de ilginç işlere imza atan Spike Jonze var. Hayal gücü kuvvetli bir çocuğun düşsel alemdeki maceraları, her yaştaki izleyici için unutulmaz bir deneyime dönüşecektir.
 


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digitürk, digitürk salon, digitürk salon sinemaları, lig tv,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.