TIKLA ARA

Digiturk Play Üyelik

Digiturk Play'a Üye olmak veya üye girişi için tıklayınız. 

Digiturk Play Üyelik

Digiturk Play hizmeti, Digiturk'ün zengin içeriğine bilgisayarınız, akıllı telefonunuz ve tabletiniz ile bağlanmanızı sağlar. Hizmetten Digiturk üyesi olan veya üye olmayan herkes yararlanabilmektedir. Mevcut bir Digiturk aboneliğiniz varsa satın aldığınız paketleri faturanıza yansıtabilirsiniz. Yukarıdaki bağlantıdan üyelik ve paketleri ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üyelik Seçenekleri

3 Farklı aboneli seçeneği ile Digiturk Play'e üye olabilirsiniz.

Ücretsiz Üyelik:

Bu üyelik seçeneğinde ATV, Show TV, TRT1 HD ve Fox HD kanallarını canlı  izleyebiliyorsunuz. Tekrar izle sekmesi ile bu kanalların yayınlarını izleyebilirsiniz.

Sinema TV Üyeliği:

Aylık 4,99TL ödeyerek SinemaTV üyeliği yapabilirsiniz. Bu üyeliktePenthouse HD ve maçsız beIN Sports 1, beIN Sports 2, beIN Sports 3 dahil olmak üzere 68 canlı kanalı ve Seç-İzle ile Tekrar-İzle menüsü altında yer alan yüzlerce dizi, film, belgesel, çocuk ve spor içeriklerini izleyebilirsiniz.

Premium Üyelik:

Premium üyelik ile ayda sadece 9,99 TL ödeyerek, Turkish Airlines Euroleague, Türkiye Basketbol Ligi, Rusya Premier Ligi ve Brezilya Ligi'nde yayınlanan tüm canlı karşılaşmalar ile 7/24 Penthouse HD ve maçsız beIN Sports 1, beIN Sports 2, beIN Sports 3 dahil olmak üzere 70'den fazla Canlı TV kanalını izleyebilirsiniz. Üstelik Seç-İzle ve Tekrar-İzle menüsü altında yer alan yüzlerce dizi, film, belgesel, çocuk ve spor içeriklerini de izleyebilirsiniz.

Yurt Dışından Üyelik

Sadece Türkiye ve KKTC’den T.C. kimlik numarası kullanarak üye olabilirsiniz ve üyeliğinizi Türkiye ve KKTC sınırları içerisinde kullanabilirsiniz.Yurtdışından içerikleri izleyebilmek için digiturkplay.com.tr web sitesinden farklı olarak digiturkplay.com sitesinden ayrıca üyelik satın almanız gerekmektedir. Yayın haklarından dolayı bu iki sitenin içerikleri ve üyelikleri birbirinden ayrılmaktadır.

 

 

Konular: Digiturk Play Üyelik Paketleri ve abonelik, beIN Sports Paketleri ve Canlı izleme seçenekleri
Yorumlar

Yorum Yaz

  
Mi box 4 aldım. Android TV. Digitürk play yurt dışı uygulaması var . Bu uygulamadan Türkiye bein connect bilgilerimizle faydalanabilir miyiz?

  
Benim üyeliğim vardi 3.senedir karttan ödeme yapıyordum kesildi neden acaba bir daha abone olamıyorum.Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.