TIKLA ARA

Digiturk Müzik

Digiturk Müzik Festivali


Sanat ve bilimi bir araya getiren, kelimelerin yetersiz kaldığında devreye giren en iyi anlatım biçimidir müzik. tizler Pesler derken muhteşem bir yolculuğa çıkar ve ırk, dil ayırt etmeden vizesiz tüm evrene hüküm sürer. Bu muhteşem ses şöleni olmadan asla diyorsanız, Digiturk'te sizin için seçilen  Müzik dolu içeriğe göz atın.

SZIGET FESTİVALİ

Mart ve Nisan'da 2011 Sziget festivallerindeki grupların performansları
MTV Live HD'de!

Sene 2000. Türkiye'de henüz bir Festival ortamı görmemiş olan kitle o dönemde Ömerli Barajı'nda gerçekleşen "H2000 Festivali"nin haberi ile kendilerine gelmeye çalışırken, biletler kıyasıya bir hızda kapılmaya başlamıştı. Festivalde sahneye çıkacak olan "Apollo 440", "Chumbawamba", "Bush", "Republica" gibi o dönemin kalburüstü grupları yağan yağmurun etkisini azaltmış, Ömerli'yi dolduran binlerce kişiye yıllarca akıllardan çıkmayacak bir hatıra sunmuşlardı.

BELGESELLER

Kulaklarınızın pasını silecek İz TV ve National Geographic Belgeselleri ile Dünya sesleri, Unkapanı tarihi ve İstanbul Müzik Festivali evinize geliyor.

İZ TV
Festival Mevsimi: İstanbul'un Sol Anahtarı
Festival Mevsimi geldi, çattı. İstanbul'un klasiği için geri sayım başladı! Dünyaca ünlü birçok müzisyenin katılımıyla gerçekleşecek olan İstanbul Müzik Festival'i sizleri bekliyor. Yerli ve yabancı birçok müzisyen müziğin ortak dilinde birleşiyor. Aya İrini, Çinili Köşk, İstanbul Üniversitesi gibi mekanlarda gerçekleşecek olan birbirinden etkileyici konserler! Venedik Barok orkestrasını dinlemek için Venedik'e gitmenize gerek kalmadı! Konser arası kısa bir mola: büyük usta İlham Usmanbaş'ın klasik müzik serüvenine dair ipuçlarını dinleyebileceğiniz; ustalık sınıfları "İstanbul'un sol anahtarı" eşliğinde kulaklarınızın pası silinecek! İz'de izleyin!

NATIONAL GEOGRAPHIC ADVENTURE
Müziğin Büyüsü / Making Traks
Müziğin Büyüsü, Yeni Zelandalı sunucu Nick Dwyer'ı, ülkesinin müziğini dünya sesleri ile birleştirerek müziğin büyüsünü keşfe çıktığı bu eğlenceli yolculukta kendisine eşlik ediyor. 15 yıllık radyo televizyon geçmişi olan Nick, dünyanın farklı köşelerindeki kültürel merkezlere seyahat ederek, klasik kiwi müziğine farklı bir yorum katmak için yerel müzisyenlerle bir araya geliyor. Her ülkenin kendi müzik dokusunu yansıtan yerel yapımcılar, müzisyenler ve şarkıcılar kiwi müziğine kendi tarzlarını katarak ortaya muhteşem performanslar çıkarıyor.

ÇOCUK PROGRAMLARI

Bu dosya kariyer hedefi müzik olanlara!

JOJO
Çilek Kız Müzik Yarışması
Haydi Şimdi Sıra Sen de!
Her küçük kızın hayalinde yıldız olmak vardır. Eğer ben de çok iyi şarkı
söyleyebilirim diyorsan, Haydi şimdi sıra sende! En iyi dostunuz Çilek Kız, keşfedilmeyi bekleyen 3-10 yaş arası binlerce kızı Çilek Kız Şarkıları söylemeye çağırıyor. Haydi sen de katıl! Ne kadar iyi şarkı söyleyebildiğini herkese göster!
Başvuru Tarihleri 1 Nisan - 6 Mayıs

NICKELODEON
Big Time Rush
Dört müzik tutkunu gencin hareketli ve eğlence dolu yaşamı! Müzik olsun, her bölümde yeni bir macera yaşansın, üzerine bol eğlence ve kahkaha gelsin. İşte tüm bunlar popüler şov Big Time Rushta var. Dört yakın arkadaş olan Kendall, James, Carlos ve Logan'ın müzikal yeteneklerini geliştirdikleri okulda yaşadıkları serüvenleri konu alan Big Time Rushın ikinci sezon bölümleri 18 Mart'ta başlıyor!

KONSERLER

Bilet bulma sorunu yaşıyorsunuz ya da sevdiğiniz ünlülerin performanslarını stüdyo kayıtlarından dinlemekten sıkıldıysanız.

MTV LIVE HD
Sziget Festival
Sziget Festivali'ne yetişmeye ve canlı izlemeye hazır olun. Bu muhteşem performans, sizi olağanüstü ruh haline sokacak. MTV Live HD ise hafızalarda kalan en uzun süren ve unutulmaz yaz festivallerinden biri olan Sziget Festivali; Macaristan, Tuna Nehri, Obudai'ye götürüyor. Şimdiye dek brit pop, reggae, rock, metal ve trance müziğin dünyaca ünlü isimlerini ağırlayan
Sziget Festivali MTV Live HD'de

MÜZİK TINILI FİLMLER

- Müzikal bir muhalefet Sound Of Noise,
- Ünlü bestecinin gölgede kalmış müzisyen kız kardeşinin
hayatı Mozart'ın Kız Kardeşi

EFSANE MÜZİSYENLER

Müziğin deha çocuklarının çığır açan biyografileri!

BİR IBIZA MASALI

İpek ve Enis'in akıllara durgunluk veren Ibiza macerası!

REALITY SHOWLAR

Amerika'nın dünyaca ünlü müzik yarışmaları
Show Plus'ta.

Show dünyasının en ilgi çekici türlerinden biri olan reality showlar, ünlülerin sıradan günlerini, sıradan olmayan insanların da nasıl bir üne kavuştuklarını gösterdi. Müziğine ve sanatına güvenen binlerce isim ve içlerinden bir tanesinin yıldız olduğu bir programlar ilgi çekmeyi her daim başarıyor. Vazgeçemediğimiz tınıların farklı isimlerde ses bulduğu yarışmalardan bir tanesi de Show Plus'ta. Amerika'da izlenme rekorları kıran ve birçok ismi ünlü birer müzisyen yapan program Amerikan Idol 10. sezon bölümleri ile ekranlarda. Amerika'da son yıllarda tam bir çılgınlığa dönüşen yetenek avcısı American Idol hafta içi her gün 22.30'da. Tüm Amerika oyluyor, kazanan dünya çapında bir yıldız oluyor. Bugüne kadar Kelly Clarkson, David Archuleta, Carrie Underwood ve David Cook gibi yıldızları yaratan program, renkli jürisi ve birbirinden ilginç yarışmacılarıyla geliyor. Final gecelerinde yüz milyona yakın oyun kullanıldığı, şov dünyasının en çok ilgi gören yarışmasındaki müzik ziyafetini kaçırmayın. Bununla birlikte Show Plus'tan unutulmayacak bir müzik programı: Live From Abbey Road! 1931 yılında kurulan kayıt stüdyosu gelmiş geçmiş en iyi gruplara ev sahipliği yaptı. Rock ve Pop gruplarına kapıyı açan stüdyo, The Beatles'ın hemen hemen tüm kayıtlarını gerçekleştirdiği mekan. Efsanevi Pink Floyd grubu da Wish You Were Here, Dark Side Of The Moon albümlerini bu stüdyoda kaydetmiştir. Kısacası Dünya'nın önde gelen kayıt stüdyolarındandır. Şimdi, bir albümün basım aşamasından önceki stüdyo sürecine gitmeye ne dersiniz? Dünya'nın en iyi kayıt stüdyolarından biri olan Abbey Road'a gidiyoruz... Müzik tarihinin canlı tanığı "Abbey Road" stüdyosundan, canlı performanslar, efsane kadrolar, unutulmaz yıldızlar... Arşivlik bir pop ve rock derlemesini sunan "Live From Abbey Road" yeni sezon bölümleri ile Show Plus'ta.

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digitürk müzik, digiturk muzik, digiturk muzik festivali, digitürk kanalları, digitürk müzik programları,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.