TIKLA ARA

Digiturk moviemaxstars : Trapped(Kapan)

Trapped(Kapan)Digiturk moviemaxstars da


Digiturk moviemaxstars : Trapped(Kapan)

2002 yapımı olan, suç ve gerilim konularını Meksikalı sinemacı Luis Mandoki yönetmenliğinde beyaz perdeye taşıyan filmin başrollerini Charlize Theron, Courtney Love, Dakota Fanning, Kevin Bacon, Pruitt Taylor Vince ve Stuart Townsend birlikte paylaşıyor.Greg Iles'in romanından uyarlanan film Amerika da geçiyor.

Karen ve Will,Küçük kızları Abby ile mutlu bir ailedir.ancak hayatları Doktor Will'in iş için şehir dışına gitmesiyle tamamen alt üst olacaktır.evlerinde yanlız kalan Abby ve Karen çok geçmeden evde yanlız olmadıklarını anlayacaklar. Hickey adlı bir adam Abby'i zorla alıkoyacak ve onu bir kulubeye kapatacaktır. Karen'i de yanlış birşey yapmaması için rehin alacaktır.istedikleri fidyeyi getirmememeleri halinde Şeker hastası küçük Abby´ye insülin iğnesi yapmamakla tehdit etmesiyle olaylar çığrından çıkacaktır.

Öte yandan, şehir dışında bir otel odasında kalan baba Will, odasına zorla giren bir kadın tarafından rehin alınacak ve kızı Abby'nin kaçırıldığını öğrenecektir. Karen ve Will, parayı bir an önce fidyecilere ulaştırmak için insanüstü bir çaba harcayacak, kendilerini bir kedi-fare oyununun içinde bulacaklardır. Will,çok geçmeden mevzunun 'para olmadığını' anlayacak, geçmişte yaşanan bir olay yüzünden Abby ile cezalandırılmak istendiğini öğrenecektir.

Filmin ilk gösterim tarihi 21.01.2012 21:15 - 22:57 olarak belirlendi.

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemaxstars, digiturk cinema, digiturk, kapan moviemaxstars, moviemaxstars trapped ,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.