TIKLA ARA

Lig TV Kampanyası

 

 

Bu kampanya sona ermiştir.

Güncel Kampanyalar için tıklayınız.

Digiturk ve Lig TV 49,99TL Kampanyası


Digiturk’ten Giriş Paketi, en az 2 Digiturk Keyif Paketi ve Taraftar/Şampiyonlar Paketi’ne üye olmanız durumunda:


3 Haziran'a kadar tüm Süper Lig maçları hediye,
1 Yıl Boyunca Digiturk HD hediye,
Digiturk kurulum  ücretsiz,
Digiturk HD ile Digiturk Lig TV ve paketinizdeki tüm Digiturk HD kanallarımızı, 5 kat daha net görüntü ve ses kalitesinde seyredebilirsiniz.


Digiturk ve Lig TV Paketlerini görmek için buraya tıklayınız.

Lig TV Başvuru

Lig TV Kampanyası Detayları:
Digiturk Kurulumu:

Lig TV Kampanyasında 12 ay taahhüt verilmesi gerekmektedir. Digiturk kurulumu ücretsiz olarak yapılmaktadır. Digiturk Aktivasyon bedeli 20 TL’dir. Kampanya kapsamında Süper Lig Paketi (Full Spor) sezon sonuna kadar hediye ediliyor. Yeni sezonda Taraftar/Şampiyonlar paketinden aboneliğiniz devam ediyor.

Digiturk Uydu Alıcısı:
Digiturk Uydu alıcısı, Digiturk üyeliği süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk HD uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır. Digiturk Uydu alıcınızın arızalanması durumunda çalışan bir Digiturk uydu alıcısı ile değiştirilir.

Kategori: beIN Sports Kampanyaları

Lig TV Kampanyası ile ilgili bilgiler: Lig TV  Kampanyasından yaralanabilmeniz için 12 ay Digiturk üyeliği garantisini vermeniz gerekmektedir. 12 ay taahhüt verdiğiniz zaman kurulum için herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmıyor. Sadece 20TL'lik Digiturk Aktivasyon ücretini ödemeniz yeterli olmaktadır. 12 ay taahhüt garantisinin bozulması durumunda verilen hediye ve indirimler, ayrıca Digiturk kurulum bedeli faturalandırılmaktadır. 12 ay taahhüt süresi sonunda aboneliğin sonlaması durumda bu bedeller talep edilmemektedir. Digiturk tarafından tahsis edilen Digiturk uydu alıcısı aboneliğinizin süresince size tahsis edilmektedir. Bu uydu alıcısının arızalanması durumunda alıcı Digiturk teknik servisi tarafından değiştirilmektedir. İnternet sitemiz üzerinden gerçekleştirdiğiniz talepleriniz kısa süre içerisinde gerçekleştirilecektir.

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.