TIKLA ARA

DigiGame

DigiGame

Oyun servisi ile ilgili detaylı bilgiler ve oyanayabileceğiniz oyunlar aşağıda açıklanmaktadır.

DigiGame Hakkında

Digiturk, abonelerine daima kaliteli içerik sunar, geniş bir yelpaze sahibidir. Yalnız şimdi farklı bir alanda içerik ile karşınızda. DigiGame ile hizmetlerinizdedir. Peki DigiGame nedir? DigiGame 25 oyun ile hizmete başlamıştır ve oyun sayısı zaman içerisinde arttırılacaktır. Tarayıcı ve indirilebilir oyunlardan oluşmakta olan bir çok hizmette kategorisi vardır.

 Türkiye’de eğlence denildiği zaman akla gelen ilk markalardan biri olan Digiturk, dünyanın önde gelen oyunlarının yer aldığı DigiGame ile oyun severleri sevilen oyunlarla buluşturdu.

DigiGame ile oyunları dil, tür ve zorluk seviyesi gibi kriterlere göre sıralayabilir, Facebook hesabınız üzerinden giriş yaparak arkadaşlarınızın ilgilendiği oyunları görebilirsiniz. DigiGame'i Digiturk abonesi olsun yada olmasın herkes ücretsiz olarak kullanabilecek. Herkesin erişebileceği hizmet üzerinden oyunlara Türkçe olarak erişilebilecek.

Oyunlar

 

Neverwinter

Neverwinter Oyunu

Ünlü bir FRP oyunu olan Dungeons&Dragons evreninde geçen oynaması ücretsiz aksiyon MMORPG oyunu Neverwinter, cesur savaşçılarını bekliyor!

İmparator (Goodgame Empire) 

İmparator (Goodgame Empire) Oyunu

Strateji ve taktik türündeki oyunda imparatorluk kurmaya hazırsan hemen oyuna başla, tüm dünyadan oyuncular seni bekliyor...

Gölge Krallar Shadow Kings: Dark Ages

Gölge Krallar (Shadow Kings: Dark Ages Oyunu

Empire, Big Farm ve Galaxy oyunlarının yapımcısından yeni bir Strateji oyunu olan Shadow Kings: Dark Ages, %100 Türkçe olarak oynanabilir... 

Özel Harekat Timi SKILL-Special Force2

Özel Harekat Timi SKILL-Special Force2

Tek başına veya çoklu oyuncu modunda 16 kişiye kadar oluşturulabilen gruplarla sürükleyici maceralara atıl. Unreal3 aleti ve profesyonel ses dizaynı sayesinde kendini gerçek bir savaşta gibi hissedeceksin.

Savaş Oyunu 1942 Wargame 1942

Savaş Oyunu 1942 Wargame 1942

Wargame 1942, ikinci dünya savaşı baz alınarak kurgulanılan, içeriği tamamen orjinaline uygun olarak tasarlanmış bir MMO oyunudur. Binlerce oyuncuya karşı uluslararası diplomasi zekanı kullanıp veya müttefiklerinin desteği ile savaşarak Wargame 1942'de gücünü hissettirebilirsin.

Koca Çiftlik Big Farm

Koca Çiftlik Big Farm

Goodgame Big Farm’da önemli olan ekonomik beceridir: Hasat edilen ürünleri değirmenlerde işleyerek hayvan yemi yapmak, hayvanlar ve ürünleriniz için iyi bir ücret almak ve tarlalarda kullanmak için çiftlik gübresinden organik gübre üretmek. Bunun için belli ki insan gücüne ihtiyacınız olacak ve insan gücü için de çalışanlara kalacak yer ayarlamanız lazım.

Gladyatör Gladiatus

Gladyatör  Gladiatus Oyunu

Tarihin altın sayfaları, Lejyonerler’in ve Centurio’ların izinde yeraltı mezarlıklarından çıkıp, Arena’nın yakıcı güneşi altında savaşarak izleyicilerin kalbini fethedecekleri bekliyor.

Yırtıcı Isırık (BiteFight)

Yırtıcı Isırık (BiteFight) Oyunu

Efsane, geceleri kan kokusuna dayanamayıp uyanan yaratıkların sonsuza dek hükmetmek için birbirleriyle giriştikleri kavgalardan sözeder. Ve şimdi bu efsane gerçek oluyor. Yeraltının karanlık dünyasında, kan emiciler soyundan gelen vampirler ve kurt adamlar arasındaki döğüş devam ediyor.

Işığın Karanlığı (AION)

Işığın Karanlığı (AION)

Aterya dünyası kurtarıcılarını bekliyor! Ücretsiz fantazi MMORPG oyunu olan Aion’da Elyos ile Asmodiyer halkları arasındaki mücadelede yerini al, Aterya dünyasının kaderini sen belirle.

Vahşi Silahlar (Wildguns)

Vahşi Silahlar (Wildguns) Oyunu

Leş kargaları, kızılımsı toprağa yarı gömülü kemikleri didikliyor ve hemen yakındaki vadinin üzerinde akbabalar dönmekte. Böyle bir yerde kimse yaşamak istemez.

Eski Hikaye (NosTale)

Eski Hikaye (NosTale) Oyunu

Eski hikayelede melekler ve iblisler, tanrılar ve nemfler vardır. Köyleri ve kırları dolaşacak cesur savaşçıları, okçuları ve büyücüleri sayısız maceralar bekliyor.

Ejderha Tanrı (Metin2)

Ejderha Tanrı (Metin2) Oyunu

Ejderha Tanrısı, uzun zamandır Shinsoo, Chunjo ve Jinno krallıklarını nefesiyle koruma altına almıştı. Fakat artık büyük bir tehditle karşı karşıya olan bu muhteşem büyüler dünyasını, Metin Taşları sadece büyük hasara uğratmakla kalmadı, kıtayı ve sakinlerini kaos ve yıkıma sürükledi. Krallıklar arasında savaş çıktı.

Filo Savaşları (AirRivals)

Filo Savaşları (AirRivals)Oyunu

Muhteşem manzaralı Phillon Gezegeni semalarında tehlike ve hızlı manevra yeteneği iki ulus arasındaki çatışmalarda belirleyici olur. Pilotların hayatta kalabilmesi için sadece hızlı ve akıllıca tepki vermeleri yetmez, aynı zamanda stratejik düşünebilmeleri gerekir.

Kaçık Efendi (Goblin Keeper)

Kaçık Efendi (Goblin Keeper) Oyunu

Goblin Keeper, rekabetin tavan yaptığı bir çok oyunculu strateji oyunu. Bu oyunda sen ise gözünü Dünya Hakimiyeti hırsı bürümüş, keyfi kaçık bir Efendi rolündesin.

Yüzyıllık Savaş (4Story)

Yüzyıllık Savaş (4Story)

İberia’nın sırlarla dolu, büyüleyici dünyasında derin yaralar açılıyor. Valorian ve Derion ulusları arasında yüzyıllardır, kıtanın hakimiyeti ve onun arkasında yatan mazisi üzerine süren amansız bir savaş...

Uzayın Derinlikleri (OGame) 

Uzayın Derinlikleri (OGame)

Uzayın gizemli derinliklerinin göbeğinde kudretli bir imparatorluk...Galaksilerin boşlukları, düşman bölgeleri kendi kuvveti ve hızlı gemileriyle istila edecek kadar cesur olanlar ile diğer imparatorluklarla ittifaklar kuracak veya hammade ticareti yapacak kadar satratejik düşünebilenler tarafından keşfedilmeyi bekliyor.  

Antik Dünya (Ikariam)

Antik Dünya (Ikariam)

Hünerli mimarlar, deneyimli askerler ve keskin zekalı diplomatlar, küçük bir adanın masmavi denizi ve pırıldayan beyaz kumları arasında kendilerine yeni bir yurt kuruyorlar.

Asil Şövalye (BattleKnight) 

Asil Şövalye (BattleKnight)

Şövalyelerin ve kalelerin masalımsı dünyasında sadece romantizm ve şeref yok. Aynı zamanda göğüs germen gereken sayısız döğüşler, hızlı kılıç düelloları, nefes kesen mızrak turnuvaları ve tehlike vardır.  

Cehennem Kapısı (Tanoth)

Cehennem Kapısı (Tanoth)

Cehennem kapısı çoğunun düşündüğünden daha da yakın. Hilkat garibeleri ve iblisler, Aris ülkesini karmaşaya ve karanlığa sürüklemek ve halkı kendi korkularının tutsağı yapmak için ellerinden geleni ardına koymuyorlar.  

Gel, Gör, Yen (Romadoria) 

Gel, Gör, Yen (Romadoria) 

Romadoria, oyunculara keşif ve fetihe dayalı benzersiz bir savaş oyunu sunmaktadır. Oyuncular dünya genelinde büyük bir üne sahip olmak ve krallıklarını güçlü bir konuma getirmek için taktiksel üstünlükleriyle mücadele ederler. Ordularını büyük savaşlara gönderip, gelecek nesiller için şehirlerini büyütürler. 

 

 

DigiGame Oyunlar ve Digiturk Oyun indirme bağlantıları anlatılmaktadır.


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.