TIKLA ARA

Deadly Hope - Ölümcül Umut

Joanne Connor'ın başka bir cinayet işlenmesi sıradakinin kendisi olduğu gerçeğine ikna eder. Böylelikle ölümden kaçış başlar...


Deadly Hope - Ölümcül Umut filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Deadly Hope - Ölümcül Umut

Deadly Hope - Ölümcül Umut izle

İlk Gösterim tarihi:Deadly Hope - Ölümcül Umut 16.05.2013 23:25 - 00:51 Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Deadly Hope - Ölümcül Umut Konusu

2012 - Kanada Aksiyon türündeki Deadly Hope - Ölümcül Umut filmin yönetmenliğini Nicolas Monette yapmaktadır.Oyuncuları Sandrine Holt oluşmaktadır.

Joanne Connor'ın bir arkadaşı öldürülünce çok tedirgin olmaya başlar bu katilin planını çözmeye çalışır ve bir sonraki hedefin kendisi olacağını karar verir bu nedenle kafasında kurmaya başlar psikolojik sorunları oluşur. Başka bir cinayet işlenmesi sıradakinin kendisi olduğu gerçeğine ikna eder. Böylelikle ölümden kaçış başlar...

Robert De Niro Jr., 17 Ağustos 1943 de New York'da sanatkar bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Annesi Virginia Admiral bir ressam, babası Robert ise hem bir ressam hem de şairdi. De Niro'nun çocukluğu özgür ve yalnız geçti. New York'daki İtalyan mahallesinde, sıskalığından dolayı "Bobby Milk" diye bilinirdi. Utangaç bir çocuk olan De Niro, romanları her zaman arkadaşlara tercih etti. Bu ürkekliğini 10 yaşında rol aldığı Wizard of Oz oyununda, aslan karakterini oynayarak yendi. Çocukluğunun büyük bölümünü sokaklarda küçük çetelerle geçirdi. Oyunculuk ağır bastığında ilk rolü 16 yaşında oynadığı Chekhov'un The Bear filmi oldu. O zamandan itibaren 15 yıl boyunca lokantalarda ve ufak sahnelerde oyunlar oynadı.
Zamanının birçok ünlü aktörü gibi, metodlu aktörlüğün savunucuları Stella Adler ve Lee Strasberg'le çalıştı. De Niro'nun ilk rolü The Wedding Party adlı filmdeydi. Film, Brian De Palma tarafından çekilmesi nedeniyle oldukça önemlidir. 1963'te çekilen film 1969'a kadar gösterime girmedi. Sonraki iki filmi yine De Palma'nın Greetings ve Hi, Mom! adlı filmleriydi. 1973 yılına gelindiğinde artık De Niro tamamen Hollywood'a girmeye karar verdi.

Sandra Bullock Doğu Karolina Üniversitesi’ne girdi sonra. Burada aklını başına toplayıp drama dersleri almaya başladı. 1985 yılında Bullock artık bir oyuncu olarak kariyer yapmanın zamanı geldiğini düşündü ve 1985 yılında Broadway'in yolunu tuttu. Burada ünlü drama hocası Sanford Meisner'la çalıştı, dersler aldı, bir yandan da para kazanmanın yollarını düşünmeye başladı. Eh sevgili okuyucular, ne söyleyebiliriz? Haklısınız! Bir gece klubünde barmenlik yapacaktı, bardaklara içkiler koyacak, kamuyu mutlu edecekti.
Bir yandan da oyunculuk konusunda yol almaya çabalıyordu. Broadway-dışı bir prodüksiyon olan “No Time Flat”ın eleştirisini yazmak için bilgisayarının karşısına oturan John Simon tiyatro konusunda herkesin sözüne güvendiği bir isimdi ve o akşam keyfi yerindeydi. Bullock'un performansını övdüğü yazısı olmasaydı, belki biz de bu yazıyı yazıyor olmayacaktık.

MDB Puanı: 4.1/10 ( 66 kişi oy verdi.)

Resimler

Deadly Hope Ölümcül Umut izle

 

Deadly Hope Ölümcül Umut izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, ölümcül umut konusu, digiturk hd filmleri, ölümcül umut izle, deadly hope izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.