TIKLA ARA

Dayanılmaz Aşk - Enduring Love

Joe ve Claire piknik yapmak için gittikleri bir yerde üzücü bir kazaya tanık olurlar.


Dayanılmaz Aşk - Enduring Love filmini Digiturk Moviemax Stars HD  kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Dayanılmaz Aşk - Enduring Love

Dayanılmaz Aşk - Enduring Love izle

İlk Gösterim tarihi:Dayanılmaz Aşk - Enduring Love  Digiturk  Moviemax Stars HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Dayanılmaz Aşk - Enduring Love

2004 - İngiltere Tür : Dram türündedir.Dayanılmaz Aşk filmin yönetmenliğini Roger Michell yapmaktadır.Film oyuncularını Daniel Craig , Ben Whishaw , Bill Nighy , Rhys Ifans , Samantha Morton oluşmaktadır. 

Joe ve Claire piknik yapmak için gittikleri bir yerde üzücü bir kazaya tanık olurlar. Sıradan olayların seyir ettiği, etraftaki herkesin güzel yaz gününe eşlik edercesine hoş dakikalar geçirdiği o günde birden panik dolu anlar başlar.Ölümcül bir kazaya tanık olan iki yabancı, olaydan sonra yakınlaşırlar. Güneşli, güzel bir günde genç bir çift yeniden bir araya gelişlerini kutlamak için açık havada piknik yapmaktadırlar. Joe ve Claire tam bir şişe şampanya patlatmak üzereyken, zor durumda kalan bir hava balonu alana iner. Pikniktekiler balonun sepetindekileri kurtarmak için koşarlar. Ancak daha sonra olacaklar orada olan herkesin yaşamını değiştirecektir.

Ben Whishaw (d. 14 Ekim 1980) İngiliz tiyatro ve sinema oyuncusu. Whishaw, tiyatroda sergilediği Hamlet performansı ve Perfume: The Story of a Murderer filmindeki Jean-Baptiste Grenouille karakteri ile bilinmektedir.Bedfordshire kentinde büyüyen aktör, ikiz kardeşi James ile birlikte Bancroft Oyuncuları Gençlik Tiyatrosuna katıldı. Bir çok başarılı tiyatro oyunundan sonra 2004 yılında Trevor Nunn'ın Hamlet oyununda Hamlet rolüne seçildi, bu rolü oynayan en genç oyuncu oldu.

Morton Nottingham
, İngiltere'de Peter ve Pamela Morton'ın çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Ailesi 1979 yılında boşanmıştır. Babası aktör Charlie Creed-Miles olan 5 Şubat 2000, Londra doğumlu Esme isminde bir kızı vardır. Ian Holm'ün oğlu Harry Holm ile nişanlanmıştır. 4 Ocak 2008'de ikinci çocuğu Edie'yi doğurmuştur.

Bill Nighy
12 Aralık 1949 doğumlu.Altın Küre ve Bafta ödülü sahibi İngiliz oyuncu. Haziran 2004'de Akademi Ödüllerini 'ni dağıtan Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi'ne (Academy of Motion Picture Arts and Sciences) katılmak için davet almıştır.Annesi aktris Diana Quick olan 1984 doğumlu Mary Nighy isimli oyuncu bir kızı vardır.

IMDB Puanı: 6,4/10 ( ‎7.575 oy verdi.)

Resimler

Dayanılmaz Aşk - Enduring Love izle

Dayanılmaz Aşk - Enduring Love izle

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, enduring love konusu, digiturk 2014 filmleri, enduring love izle, dayanılmaz aşk izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.