TIKLA ARA

Dalgalara Karşı - Soul Surfer

Küçük yaştan Sorf merakı olan genç kız yaşamış olduğu tahlihsiz kaza ile sol kolunu köpek balığına kaptırmıştır.


Dalgalara Karşı - Soul Surfer  filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Dalgalara Karşı - Soul Surfer

Dalgalara Karşı - Soul Surfer izle

İlk Gösterim tarihi:Dalgalara Karşı - Soul Surfer  filmini 10.04.2013 18:55 - 20:37 Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Dalgalara Karşı - Soul Surfer , Konusu

2011 ABD Biyografi , Dram , Spor türündeki Dalgalara Karşı - Soul Surfer filmin yönetmenliğini Sean McNamara yapmaktadır.Oyuncuları Annasophia Robb, Dennis Quaid, Helen Hunt, Jeremy Sumpter, Kevin Sorbo oluşmaktadır.

Gerçek bir hayatta yaşanmış olayı konu edinen Dalgalara Karşı ( Soul Surfer ) Filmi, Bethany Hamilton adındaki genç kızın, sörf yaparken başına gelen inanılmaz bir olayı konu alırken, izleyicileri tarafından da beklenmedik bir şekilde başarılı bulundu.Küçük yaştan Sorf merakı olan genç kız yaşamış olduğu tahlihsiz kaza ile sol kolunu köpek balığına kaptırmıştır. Peki ama bu onun usta bir Sorfcu olmasına engel olcakmıdır yoksa her geçen gün en çok istediği hobisi Sorf için daha fazlamı çalışacaktır. İşte Sorfcu kızın trajik hikayesi.

AnnaSophia Robb, (d. 8 Aralık 1993 Denver, Colorado) ABD'li sinema ve televizyon filmleri oyuncusu, şarkıcı. 2005 yılında oynadığı aile filmi Because of Winn-Dixie ve gişe başarısı elde etmiş Charlie and the Chocolate Factory adlı filmlerle tanındı. 2007 yılında Bridge to Terabithia ve The Reaping filmlerinde yan rollerde oynadı. Son olarak 2008 yılında vizyona giren Sleepwalking filminde rol aldı.
İlk oyunculuk deneyimi McDonald's reklamı ile oldu. Daha sonra ilk film oyunculuk deneyimi olarak 2004 yılında Drake.

Dennis Quaid Houston Üniversitesinden kariyeri için ayrılmıştır. Great Balls of Fire filmiyle ünlenmiştir. Müzisyenlik yapmakla birlikte, golf oynamayı seviyor. Halloween filminde 'Bob' karakterini başka bir filmde rol aldığı gerekçesiyle reddetmiştir. The Big Easy filmi ile en iyi oyunculuk ödülü kazanmış ve birkaç defa Oscar'da en iyi erkek oyuncu rolüne aday olmuş ancak kazanamamıştır.

jeremy sumpter 5 şubat 1989 da Monterey Californiada doğmuştur daha sonra los angelese taşınarak hayatını orda devem ettirmiştir hatta los angeleste bir çok film çekmiştir local boys cluphose gibi ama en iyi genç oyuncu ödülü peter pan adlı filmindeki başarısıyla elde etmiştir

IMDB Puanı: 6.9/10 ( 19.308 kişi oy verdi.)

Resimler

Dalgalara Karşı - Soul Surfer izle

 

Dalgalara Karşı - Soul Surfer izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digituk filmleri, dalgalara karşı konusu, dalgalara karşı izle, dalgalara karşı oyuncuları, soul surfer izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.