TIKLA ARA

CEPTE GOL

Cepte Gol

Cepte Gol’de Neler Var?

Cepte Gol

Cepte Gol Mobil Uygulamaları

Cepte Gol

 Digiturk Cepte Gol servisi IOS işletim sistemi kullanıcıları için, taraftarı olduğunuz tek takım paketinin aylık ücreti 7,99 TL olup Spor Toto Süper Lig de yer alan 18 takımı içeren full paketin ücreti ise aylık 10,49TL olarak fiyatlandırılır. Aboneliğiniz her ay otomatik olarak yenilenir.

Android kullanıcıları için ise tek takım üyeliği aylık 8,92 TL olup, Spor Toto Süper Lig’de yer alan 18 takımı içeren full paketin ücreti ise aylık 11,16 TL olarak fiyatlandırılır. Cepte Gol aboneliğiniz her ay otomatik olarak yenilenir. Ayrıca dilerseniz Cepte Gol Yıllık Paket ile hem Android hem de IOS cihazlar için 54,99 TL ödeme yaparak 1 yıl boyunca tüm Spor Toto Süper Lig karşılaşmalarının gollerini ve önemli anlarını anında cebinizden izleme fırsatını yakalarsınız.

Sadece taraftarı olduğunuz takımın gollerini, isteğinize bağlı olarak da yalnızca 2 TL farkla, 18 takımın gollerini ve önemli pozisyonlarını izleme fırsatını yakalarsınız.

Servisten beIN SPORTS mobil uygulamasını indirebileceğiniz tüm iPhone / iPad ve Android kullanıcıları faydalanabilirsiniz.

Gol haberleri pozisyonun ardindan 4 dakika içinde cebinize gönderilmektedir.

Maç esnasında golleri hem 3G hem de wifi üzerinden izleyebilirsiniz ve maç sona erdikten sonra gol ve pozisyon görüntülerini wifi üzerinden izlersiniz.

Konular: Digiturk Cepte Gol , Cepte Gol'de neler var?, Cepte Gol Mobil uygulaması gibi konular sayfamızda yer almaktadır.
Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.