TIKLA ARA

Ben Banks - The Misadventures of Ben Banks

Üniversitede gazetecilik okuyan Ben Banks tembel ve kaygısız bir genç adamdır.


Ben Banks - The Misadventures of Ben Banks filmini Digiturk Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Ben Banks - The Misadventures of Ben Banks

Ben Banks - The Misadventures of Ben Banks izle

İlk Gösterim tarihi:Ben Banks - The Misadventures of Ben Banks 20.8.2013 12:05 - 13:27 Digiturk Moviemax Comedy HD kanalında izleyebilirsiniz.

Ben Banks - The Misadventures of Ben Banks

2008 - Almanya , Fransa Tür : Aile , Dram türündeki Ben Banks - The Misadventures of Ben Banks  filmin yönetmenliğini Claire Denis yapmaktadır.Film oyuncuları Eriq Ebouaney , Grégoire Colin , Ingrid Caven , Alex Descas , Mati Diop oluşmaktadır.

Üniversitede gazetecilik okuyan Ben Banks tembel ve kaygısız bir genç adamdır. Mezuniyeti tehlikeye girdiği halde bile umursamaz tavırlarını sürdüren bu genç adamı ne harekete geçirebilir? Güzelller güzeli garson kız Amy'ye duyduğu aşk ve beklenmedik bir cinayet sonrasında yaşananlar Ben'in yaşamını büsbütün değiştirecektir.

Mischa Barton Gerçek adı Anne Marsden Barton olan oyuncu 8 yaşında bir yaz kampında monolog yaparken keşfedildi ve New York tiyatrosunda rol almaya başladı.İlk olarak tv de 1996 yılında all my children isimli dizide oynadı.Kısa süre sonra sixth sense ve nothing hıll gibi büyük bütceli filmlerde rol almaya başladı.Birçok dizi ve filmde rol aldıktan sonra 2003 yılında the o c dizisiyle büyük bir söhrete kavuştu.The o.c dizisinde marissa cooper adlı zengin california lı zengin bir ailenin kızını canlandırdı.Ancak barton dizinin 3, sezonunda film kariyerine devam etmek amacıyla diziden ayrıldı.hollywoodun başta gelen trendsetter ları arasında gösteriliyor .

Melora Diane Hardin (Haziran 29 1967 doğumlu) en iyi olarak rolleriyle tanınan Amerikalı aktris, Oca Levenson NBC'nin The Office ve Trudy Monk ABD'nin üzerinde Monk .Hardin doğdu Houston, Teksas , oyunculuk kızı yöneticisi / antrenör ve emekli aktris Diane ( kızlık soyadı Tepesi) ve aktör Jerry Hardin . She kız kardeşi Flock CEO'su Shawn Hardin. O büyüdü San Francisco , California , o 4 yaşındayken ailesi orada taşındıktan sonra. O mezun Sarah Lawrence Koleji .

Katharine Payne Towne (17 Temmuz 1978) bir olan Amerikan doğumlu aktris, Hollywood'un , California için Julie Payne , bir oyuncu, ve Robert Towne , bir Oscar ödüllü senarist , yönetmen ve aktör. O aktörlerin bir torunu John Payne ve Anne Shirley .

IMDB Puanı: 3.3/10 ( 215 kişi oy verdi.)

Resimler

Ben Banks - The Misadventures of Ben Banks izle

 

Ben Banks - The Misadventures of Ben Banks izle

 

 Fragman İzle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, ben banks konusu, digiturk 2014 filmleri, ben banks oyuncuları, ben banks izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.