TIKLA ARA

beIN Sports Haber Kurulum

Beinsports haber kanalını yüksek kalitede donmadan kesintisiz canlı izleyebileceğiniz haber yayınını mobil, tablet, laptop veya masaüstü bilgisayarlarınızdan izleyebilirsiniz. beIN Sports Haber kanalı Digiturk üzerinden ve Türksat üzerinden şifresiz olarak izlenebilmektedir. Digiturk'ün haber kanalı frekans bilgileri, ayarları, hangi uydudan ve kaçıncı kanalda olduğu gibi tüm bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

BeIN Sports Haber HD Frekans Bilgileri

Uydu: Türksat 4A
Polarizasyon: Horizontol (Yatay)
Frekans: 12379
Symbol Oranı: 30000
FEC: 3/4

BeIN Sports Haber Kanal Frekans Ayarları Nasıl Yapılır?

BeIN Sports Haber kanalını izleyebilmeniz için çanak anteninizin Türksat 4A uydusuna ayarlı olması gerekmektedir. Kullanmış olduğunuz çanak anteniniz Türksat 4A uydusuna dönükse, uydu cihazınızın kurulum menüsünden 'Frekans Ekle' (Bazı cihazlarda 'Transponder Ekle', 'Manuel Kanal Arama' veya benzeri olabilir) menüsünü açtıktan sonra 'Uydu Adı' kısmını 'Türksat 4A'yı seçin. Alt kısımda bulunan Frekans bilgileri kısmına yukarıda bulunan BeIN Sports Haber HD Frekans bilgileri başlığında bulunan tüm bilgileri girdikten sonra aramayı başlatabilir ve şifresiz olarak izleyebilirsiniz.

BeIN Sports Haber Digiturk'te Kaçıncı Kanal?

BeIN Sports Haber yayınını, Digiturk'te 83. kanaldan izleyebilirsiniz.

Digiturk Abonesi Olmayanlar da İzleyebilecek mi?

Dünyada ve ülkemizde spor ile alakalı yaşanan en güncel olayları ve son dakika haberlerini sporseverlerle buluşturan BeIN Sports Haber HD kanalını Digiturk üyesi olmayanlar da izleyebilmektedir. BeIN Sports Haber kanalımız Türksat uydusundan şifresiz yayın yapmaktadır.

Digiturk üzerinden beIN Sports Haber Kanalını en uygun fiyatla izlemek için Ailenin Yıldızı Paketi abonesi olarak yüzlerce kanalla birlikte televizyonunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

BeIN Sports Haber HD Yayında

BeIN Sports Haber kanalı yayın hayatına başlamıştır. Maç özetleri, son dakika gelişmeleri ve özel yayınları artık şifresiz olarak 13 Ekim 2017 saat 07.00'den itibaren HD yayınla beIN SPORTS Haberle sizlerle!Doğru haber almak her sporseverin hakkı. Usta yorumcular,maç özetleri ve doğru haberleriyle BeIN Sports Haber şifresiz kanal olarak Türksat'ta her evde izlenebilmektedir. Haber kanalımız özel dosyaları ve doyurucu içeriğiyle sporun her alanında izleyicilerimize keyif dolu dakikalar yaşatacak.


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.