TIKLA ARA
beIN Movies Fantastic Digiturk’te Hangi Kanalda?

beIN Movies Fantastic HD Digiturk’te İzle

4 Ekim itibariyle beIN Movies Fantastic HD Kanalı Digiturk’te izleyicileriyle buluşuyor. Yayın hayatına Aquaman filmini TV’de ilk kez Cuma günü saat 20:00’de göstererek yayın hayatına başlıyor. Süper kahramanlar, fantastik filmler ve milyonlarca izleyicisi olan en yeni dizilerle dolu muhteşem içerikleri 20 Ekim’e kadar beIN Movies Fantastic HD kanalında izleyebilirsiniz.

Film Paketi / Dizi Paketi

beIN Movies Fantastic HD Nasıl İzlerim?

Digiturk Film veya Dizi paketi abonesi olanlar bu fantastik içerikleri izleyebilir. Ayrıca beIN CONNECT’te bulunan fantastik kategorisi içerinden ulaşabilirsiniz. Ek olarak popüler dizileri izleyebilirsiniz. Aşağıdan beIN Movies Fantastic HD kanalını izlemeniz için üyesi olmanız gereken paketleri inceleyebilirsiniz.

beIN Movies Fantastic HD Digiturk’te Hangi Kanalda?

beIN Movies Fantastic HD Digiturk’te 1 numaralı kanaldan izleyebilirsiniz. Kanal 16 gün boyunca sadece dizi ve film paketi abonelerine açık olacaktır.

Doom Patrol, Supergirl, Arrow, The Flash, Gotham ve Legends of Tomorrow gibi popüler ve sevilen diziler yayınlanacak. Batman, Superman serileri, Suicide Squad, Cat Woman, V for Vandetta, Aquaman gibi fantastik filmleri izleyeceksiniz. 20 Ekim tarihine kadar bu muhteşem içerikler sizlerin evinize kadar geliyor. Hemen Digiturk dizi paketi veya film paketi al bu fırsatı kaçırma! Digiturk kampanyalar sayfamızdan web sitemize özel en uygun fiyatlarla abone olabilirsiniz.


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.