TIKLA ARA

beIN Connect Kurulumu


beIN Connect Digiturk PortalbeIN Connect Digiturk Portale erişebilmek için aşağıdaki adımları uygulayarak internet ayarlarını yapmalısınız. Digiturk beIN Connect Portal servisini destekleyen uydu alıcınız ile internete 3 farklı şekilde bağlantı sağlayabilirsiniz.1 - Ethernet kablosu ile Digiturk beIN Connect Bağlantısı : Öncelikle internet bağlantınızın aktif olduğundan emin olmalısınız. Daha sonra ethernet kablosunun bir ucunu Digiturk beIN Connect Uydu Alıcınıza, diğer ucunu modeminize bağlamalısınız. Digiturk kurulumu yapılmış olan Digiturk beIN Connect Uydu Alıcınızı internete bağladığınızda kullanıma hazırdır.


2 - Kablosuz erişim noktası ile Digiturk beIN Connect Bağlantısı: Kablosuz erişim noktasını bilgisayarınıza bağlayın. Daha sonra kullanmış olduğunuz kablo internetinizi, kablosuz erişim noktasına tanıtın. Bu işlemi yaptıktan sonra kablosuz erişim noktasını Digiturk beIN Connect uydu alıcınıza bağlayın. Böylece Digiturk beIN Connect uydu alıcınızın internet bağlantısını kullanıma hazırdır.


3 - Elektrik prizine takılan kablosuz erişim noktası Digiturk beIN Connect Bağlantısı: Kablosuz erişim noktasını direkt prize takın, ethernet kablosu yardımıyla Digiturk beIN Connect Uydu Alıcınıza bağlayın. Diğer kablosuz erişim kutusunu prize takın ve ethernet kablosu yardımıyla modeminize bağlayın. Her iki erişim noktasındaki ışık yeşile dönünce Digiturk beIN Connect Uydu Alıcınız kullanıma hazır demektir. Bu yöntem ile internet uydu alıcınıza elektrik hattı üzerinden iletilmektedir.

Digiturk beIN Connect servisi ile izleyeceğiniz yayınlar internet üzerinden televizyonunuza aktarılmaktadır.

Digiturk beIN Connect uydu alıcısının İnternete bağlandığını kontrol etme
Digiturk beIN Connect Kurulumu yaptıktan sonra uydu alıcınızı da Ana Menü - > Kurulum - > Ethernet Ayarları menüsünde iken kumandanızda yer alan mavi tuşa basarak internet bağlantınızın aktif olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.beIN Connect Portal Kurulumu

beIN Connect SSS

beIN Connect Portal

beIN Connect Ethernet Ayarları

Aksesuarlar

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.